Tehnopoli linnaku päev 2021


Tehnopoli linnaku päev on selleks aastaks peetud. Suur tänu kõigile, kes linnaku päeva erinevatest sündmustest osa võtsid. Aitäh tublidele ja vastupidavatele tiimidele, kes end ninja-rajal proovile panid. Lubage endale väike puhkus, ent varsti tasub taas treenima hakata, et järgmisel aastal FitSphere’ile ära teha! 

Meenutusvideo on siin:

Ja galerii leiate siit!


Me teeme seda jälle! 16. septembril ootame kõiki praeguseid ja uusi Tehnopoli ning Astlanda sõpru Tehnopoli linnaku päevale. Tihedasse päevaprogrammi mahub nii kogukonnalõuna, meelierutav ninja-rada, mitu harivat seminari, palju suhtlemist ja muidugi ka kontsert – seekord tuleb esinema Curly Strings!

Siit lehelt leiad kogu olulise informatsiooni 2021. aasta Tehnopoli linnaku päeva kohta.

Tehnopoli linnaku päev toimub sellel aastal 16. septembril ning toob linnakusse igasuguseid meeleolukaid sündmusi ja tegevusi hommikul 9-st kuni õhtul kella 20-ni.

Külla ootame endale kõiki praeguseid ja uusi Tehnopoli ning Astlanda sõpru, linnakus töötavaid inimesi, tudengeid, ettevõtlushuvilisi kui ka teisti huvitatutele ning kõik üritused on tasuta!

Arvestama peab hetkel kehtivate piirangutega. See tähendab, et enne üritusel osalemist peavad osalejad tõendama oma nakkusohutust, esitades COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta. Enne õhtust kontserti on võimalik kohapeal testida oma nakkusohutust 13€ eest.

Päevakava:

10.00–12.00 iduettevõtete hommikusöök ja -kohv. Toimub veebiseminar “Kuidas olla järgmine ükssarvik – efektiivne andmestrateegia alates esimesest päevast”. Amazon Web Services’e suurepärase äristrateegia loomise seminarile saab end kirja panna siin.

10.0011.00 Arutelu “Vaimse tervise ellujäämiskursus”. Vestlevad Tehnopoli juhitud Connected Health klastri juht ja Piret Hirv, Triumf Healthi asutaja Kadri Haljas ja Eesti Vaimse Tervise Koalitsiooni (VATEK) juhataja Ott Oja. Arutelu salvestatakse ka podcastina.
Sündmus on tasuta, ent palun pane end eelnevalt kirja siin.

11.00-11.45 Astlanda ja Tehnopol näitavad huvilistele 2022. aastal valmiva uue Tehnopol 3 büroomaja ümber ringi. Ootame uue maja tuurile kõiki huvilisi, kes mõlgutavad mõtteid uhiuutest büroopindadest. NB! Osaleda saavad ühel tuuril kuni 10 huvilist! Tuur toimub nii kell 11.00 kui ka 13.00, seega märgi oma osalussoov varakult!

11.0016.00 tuleb meile külla Qvalitase arstikeskus, milles nad pakuvad võimalust oma silmi kontrollida ja füsioterapeudiga lühikonsultatsiooni teha. Eksperdid kontrollivad nägemist ja annavad nõuandeid, kuidas silmi kontoritöö juures hoida. Lisaks sellele saab konsulteerida füsioterapeudiga, kes jagab nõuandeid, mida teha selleks, et pikad päevad kontoris keha liigselt ei kurnaks. Füsioterapeudilt on võimalik küsida ka erinevaid küsimusi, mis just sind või su kolleege parajasti huvitavad. Kõik on tasuta.

12.0014.00 toimub suur kogukondlik lõuna. Oleme linnaku südamesse kokku kogunud igasuguseid erinevaid toidubusse ja pika laua, kus üheskoos lõunat süüa. Valikut on nii lihasööjatele, taimetoitlastele kui veganitele. Muretult saavad süüa ka gluteeni- ja laktoositalumatud. Linnukesed siristavad, et oodata võib ka mingit magusat üllatust!

12.0014.00 lõunaga samal ajal avaneb võimalus linnaku ettevõtete expo alal tutvuda erinevate linnaku ettevõtete ja ELMO Rendi kaugjuhtimissüsteemiga.
Kui soovid oma ettevõttega expo alal kaasa lüüa, anna sellest teada aadressil kaidi.kovask@tehnopol.ee. Täpsema info leiad siit.

13.00-13.45 Astlanda ja Tehnopol näitavad huvilistele 2022. aastal valmiva uue Tehnopol 3 büroomaja ümber ringi. Ootame uue maja tuurile kõiki huvilisi, kes mõlgutavad mõtteid uhiuutest büroopindadest.
Tuur toimub nii kell 11.00 kui ka 13.00, seega märgi kindlasti oma osalussoov! (Registreerimine lõppeb, kui kohad täis saavad)

13.0014.00 seminar “Kuidas seljatada hübriidtöö väljakutsed?”. Seda teemat avavad Helmes Grupi arendusjuht Aino-Silvia Tali ning teadus- ja ärilinnaku Tehnopol juht Indrek Orav.
Seminar on eelregistreerimisega, palun pane end kirja siin.

15.00-16.00 10 sammu Tallinna linnalt ettevõtluse arenguks. Meie rohevaldkonna juht Ragmar Saksing uurib kuumal tooli istuva Tallinna linna ettevõtluskeskuse juhi Jaanus Vahesalu käest kas ja mil moel aitab Tallinn kaasa, et pealinnaregiooni tekiks uusi ettevõtteid ning olemasolevatel oleks hea kasvukeskkond? Millist tuge pakutakse ning kuidas sellest osa saada? Üritusele tulekuks on vajalik registreerimine!

14.0017.00 koguneme Tehnopoli ninja-raja juurde, kus ettevõtted saavad end proovile panna ja selgitada välja, kes on linnaku tõelised ninja‘d. Ninja-rada paikneb Mäealuse 2/1 maja juures oleva Sooneoja kõrval. Ninja-rajal osalemiseks tuleb kokku panna 4-liikmeline tiim.
Loe lähemalt ja pane oma tiim kirja siin!

Ja õhtu nael: 19.00 naudime üheskoos Curly Stringsi kontserti. Kontsert on kõigile tasuta, aga anna oma tulekust meile teada, lunastades tasuta pääsme Fientas.

Eelmise aasta legendaarset Karl-Erik Taukar Bandi kontserti saad meenutada siit:

Varasemate aastate emotsioone saad meenutada siit:

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega