Teated

Teadus- ja ärilinnaku Tehnopol mentorite värbamisvoor (perioodiks 01.01.2024-31.12.2024).

Eesti tehnoloogiaettevõtted loovad lahendusi, mille toel muutuvad meie elu ja töökeskkond mugavamaks, tõhusamaks ja kestlikumaks. Selleks, et iduettevõtted saaks jalad alla ja kasvuettevõtted sooritaks hoogsaid arenguhüppeid, panustab suur meeskond tipptasemel eksperte oma kogemuste ja teadmistega.

Kui sa vaimustud tehnoloogilistest lahendustest, tahad panustada ettevõtete edulugudesse, oled valmis jagama oma kogemusi ning teadmisi, siis liitu Tehnopoli ja Startup Inkubaatori mentorite võrgustikuga. Avalduse saad esitada siin kuni 13. detsembrini 2023.

Osa mentornõustamisest toimub Euroopa Liidu struktuurfondide Interreg Central Baltic, Interreg Baltic Sea Region, I3 Project Grants ja Horizon Europe (projektid SCALE-ABLE, NBSCALE, BSI_4Women, INGOs, Bridgin4Growth, Urban Tech, GreenTech 2.0, EDIH, Womenture, DigiLung), programmide toel ning juba olemasolevate projektide (NATO DIANA, ESA BIC Eesti, Narva Arenguprogramm, Accelerate Estonia, AI arenguprogramm, AIRE-EDIH) ja ka tulevaste projektide raames. Projektide kohta saab lähemalt lugeda siit.

Mentorkoostöö kokkuleppe sõlmime aastaseks perioodiks (01.01.2024-31.12.2024).

Küsimuste korral kirjuta: Anne-Liisa Elbrechtile (anneliisa.elbrecht@tehnopol.ee) või Maarit Jalakasele (maarit.jalakas@tehnopol.ee).

Teadus- ja ärilinnaku Tehnopol mentorite värbamisvoor (perioodiks 01.01.2023-31.12.2023).

Eesti tehnoloogiaettevõtted loovad lahendusi, mille toel muutub meie elu ja töökeskkond mugavamaks, tõhusamaks ja kestlikumaks. Selleks, et iduettevõtted saaks jalad alla ja kasvuettevõtted sooritaks hoogsaid arenguhüppeid, panustab suur meeskond tipptasemel eksperte oma kogemuste ja teadmistega.

Kui sa vaimustud tehnoloogilistest lahendustest, tahad panustada ettevõtete edulugudesse, oled valmis jagama oma kogemusi ning teadmisi, siis liitu Tehnopoli ja Startup Inkubaatori mentorite võrgustikuga. Avalduse saad esitada siin kuni 13. detsembrini 2022.

Osa mentornõustamisest toimub Euroopa Liidu struktuurfondide Interreg Central Baltic, Interreg Baltic Sea Region ja Horizon Europe (projektid Urban Tech, GreenTech 2.0, EDIH, Womenture) programmide toel ning juba olemasolevate projektide (NATO DIANA, Connected Health, e-Healthcare Initiative, Tervistehnoloogia teaduskiirendi, ESA BIC Eesti, NB Bioeconomy, Narva Arenguprogramm, Accelerate Estonia, AI arenguprogramm) ja ka tulevaste projektide raames.

Mentorkoostöö kokkuleppe sõlmime aastaseks perioodiks (01.01.2023-31.12.2023).

Küsimuste korral kirjuta: Anne-Liisa Elbrechtile (anneliisa.elbrecht@tehnopol.ee) või Maarit Jalakasele (maarit.jalakas@tehnopol.ee).

Teadus- ja ärilinnaku Tehnopol mentorite värbamisvoor (perioodiks 01.01.2021-31.12.2022).

Eesti tehnoloogiaettevõtted loovad lahendusi, mille toel muutub meie elu ja töökeskkond mugavamaks, tõhusamaks ja kestlikumaks. Selleks, et iduettevõtted jalad alla saaks ja kasvuettevõtted sooritaks hoogsaid arenguhüppeid, panustab suur meeskond praktikutest eksperte oma kogemuste ja teadmistega.

Otsime mentoreid oma fookusvaldkondadesse: rohetehnoloogia ja tark linn, tervisetehnoloogia, teadmismahukad tehnoloogiad. Oodatud on teadmised turunduse, kommunikatsiooni, teenusdisaini, tootearenduse, ärimudeli, investorvalmiduse, investeeringute kaasamise, õigusnõustamise, finantside, müügikõne/-esitluse, veebi- ja kasutajaliidese analüüsi jpt teemadel.

Mentorkoostöö kokkuleppe sõlmime kaheaastaseks perioodiks (01.01.2021-31.12.2022).

Kui sa vaimustud tehnoloogilistest lahendustest ning oled mentorina valmis jagama oma kogemusi ja teadmisi, siis esita oma avaldus ja LinkedIN profiilikirjeldus SIIN. Avaldusi ootame hiljemalt 11. detsembriks 2020.

Osa mentornõustamisest toimub Euroopa Liidu struktuurfondide Interreg Central Baltic, Interreg Baltic Sea Region ja H2020 programmide toel, nii olemasolevate (Nocca, ASIA-Clean, 4SmartGrowth, Northbound Startups, Healthy Boost, IRIS, Scale-Up Champions, 200SMEchallenge, Target SME, Go2Space HUB, IN4AHA,) kui ka tulevaste projektide raames.

Täpsustavate küsimustega pöördu:

Anne-Liisa Elbrecht

E-mail: AnneLiisa.Elbrecht@tehnopol.ee

Telefon: 5665 2407

Teade nõustamisteenuse hankimisest perioodiks 01.09.2016 – 31.12.2017

Seoses alustavate ja kasvavate tehnoloogiaettevõtete pakutava nõustamisteenusega (coaching-teenusega) soovib SA Tallinna Teaduspark Tehnopol hankida nõustajaid perioodiks 01.09.2016 – 31.12.2017 järgmistes valdkondades: info- ja kommunikatsioonitehnoloogiad (B2B, B2C), tervisetehnoloogiad, rohetehnoloogiad, ekspordi käivitamine Euroopas, USA-s, Aasias ja Aafrikas, turundus (sh sisuturundus), müük, avalike suhete juhtimine, investorvalmiduse loomine, investeeringute kaasamine, õigusalane konsultatsioon, veebi- ja kasutajaliidese analüüs, ning tehnoloogia- ja tootearendus. Kõikidelt nõustajatelt eeldatakse vähemalt 3 aasta pikkust praktilist töökogemust valdkonnas ning kogemust töötamisel alustavate ettevõtetega.

Muuhulgas rakendatakse nõustajaid Euroopa Liidu programmi Central Baltic projektide „Springboard“, „SME2GO“, „Talsinki“ ja „Health Access“ raames, projektis osalevate ettevõtete nõustamiseks.

Huvitatud isikutel palume ühendust võtta kuni 31. augustini 2016 aadressil martin@tehnopol.ee või telefonil +37256800228.

Teade nõustamisteenuse hankimisest perioodil 01.09.2016 – 31.12.2017

Seoses alustavate ja kasvavate tehnoloogiaettevõtete pakutava nõustamisteenusega (coaching-teenusega) soovib SA Tallinna Teaduspark Tehnopol hankida nõustajaid perioodiks 01.09.2016-31.12.2017 järgmistes valdkondades: IKT infrastruktuur ja pilveteenused, ettevõtete ettevalmistus suurfirmadele enda müügiks, eluteaduste valdkonna ärimudelid ja intellektuaalomandi strateegia, käitumispsühholoogia rakendamine digitaalsetes toodetes, AB testingbusiness model testing, müük ja eksport Aasia turgudel, tervisetehnoloogia, strateegiline disain, ülikooli spin-off-id ja müük, cleantech valdkonna ingelinvesteeringud.

Huvitatud isikutel palume ühendust võtta kuni 29. augustini 2016 aadressil Kylle.Tarnov@tehnopol.ee või telefonil +372 56 800 221

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega