Meeskond

Juhatus

Jaak Raie

Juhataja

  • 4 800 200
  • 52 00 841
  • jaak.raie@tehnopol.ee
  • jaak.raie

Karin Berens

Assistent

  • 4 800 200
  • 56 800 200
  • karin.berens@tehnopol.ee
  • karin_berens

Äriarendusteenused

Anu Puusaag

Äriarenduse osakonna ja IKT valdkonna juht / Targa linna klaster

  • +372 5090 541
  • anu.puusaag@tehnopol.ee
  • anu.puusaag

Piret Hirv

Tervisetehnoloogia valdkonna ja Connected Health klastri juht

  • +372 50 87 043
  • piret.hirv@tehnopol.ee
  • hirv.piret

Ragmar Saksing

Rohetehnoloogia valdkonna juht

  • +372 52 54 265
  • ragmar.saksing@tehnopol.ee
  • ragmar.saksing

Kitty Kubo

Connected Health klastri innovatsioonivaldkonna juht

  • 55 654 535
  • kitty.kubo@tehnopol.ee

Helen Staak

Connected Health klastri tervisetehnoloogia spetsialist

  • +372 56 800 244
  • helen.staak@tehnopol.ee
  • helen.staak1

Kadi Villers

Arendusprojektide juht

  • +372 52 08 223
  • kadi.villers@tehnopol.ee
  • kadi.villers

Maarit Jalakas

Äriarendusteenuste assistent

  • +372 58 735 058
  • maarit.jalakas@tehnopol.ee

Startup Inkubaator

Martin Goroško

Startup Inkubaatori juht

  • +372 56 800 228
  • martin.gorosko@tehnopol.ee
  • martin_grosko

Triin Ilves

Startup Inkubaatori kogukonnajuht

  • +372 5567 4563
  • triin.ilves@tehnopol.ee
  • triin_i

Heleri Holm

Startup Inkubaatori projektijuht

  • +372 56 96 66 23
  • heleri.holm@tehnopol.ee
  • heleri86

Maret Kivirand

Startup Inkubaatori teenuste juht

  • +372 56 800 233
  • maret.kivirand@tehnopol.ee
  • maret.kivirand

Kinnisvara ja haldus

Tarmo Loog

Linnaku arendus- ja kinnisvarajuht

  • +372 50 56 118
  • tarmo.loog@tehnopol.ee
  • trampliin

Marten Peiel

Kliendi- ja kinnisvarahaldur

  • +372 50 31 191
  • marten.peiel@tehnopol.ee
  • martenpeiel

Tõnis Sildam

Varahaldur

  • 56 800 216
  • tonis.sildam@tehnopol.ee

Turundus

Kadri Tammai

Turundus- ja kommunikatsioonijuht

  • +372 534 13 794
  • kadri.tammai@tehnopol.ee
  • kadri.tammai

Karen-Maria Toomiste

Sisuturunduse spetsialist

  • +372 52 444 64
  • karen-maria.toomiste@tehnopol.ee
  • karenmariat

Lisbeth Roos

Turundusspetsialist

  • +372 562 80 047
  • lisbeth.roos@tehnopol.ee
  • rooslisbeth

Administratsioon

Kert Kaljula

Finants- ja administratiivüksuse juht

  • +372 56 800 217
  • kert.kaljula

Mari Irve

Pearaamatupidaja

  • +372 56 800 206

Ailen Kelder

Raamatupidaja

  • 4 800 224
  • +372 56 800 224

Nõukogu

Sigrid Rajalo

Nõukogu esinaine

Mailis Alt

Nõukogu liige

Maria Alajõe

Nõukogu liige

Erkki Karo

Nõukogu liige

Kairi Vaher

Nõukogu liige

Jaanus Mutli

Nõukogu liige

Tea Varrak

Nõukogu liige

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid