Üüri äripind

Ole seal, kus on teadmised!

Tehnopoli kogukond ühendab talente.

Tere tulemast Tehnopoli linnakusse, kus kohtuvad äri, teadus ja innovatsioon! 

Meie linnak võiks olla sinu ettevõtte järgmine asukoht, sest siin on: 

  • Tervikteenus ettevõtte arenguks: Pakume lisaks büroopinnale ka igakülgset tuge, mida kasvu- ja arenguettevõtted oma äriks vajavad. Meie äriarendusteenused toetavad ettevõtlust ja innovatsiooni tervise-, rohe- ja nutitehnoloogiate, targa linna ning tehisintellekti valdkondades. Meie linnakusse on oodatud ettevõtted, kes soovivad olla järgmise suure läbimurde eesliinil. 
  • Tipptasemel teadus- ja arendustegevus: Oleme loonud keskkonna, kus ettevõtted saavad tõhusalt koostööd teha nii teadusasutuste kui ka teiste tehnoloogiaettevõtetega. Siit on tuule tiibadesse saanud Skype, Starship ja Transferwise. 
  • Strateegiline asukoht ja roheline ümbruskond: Asume rahulikus Mustamäe linnaosas, vaid jalutuskäigu kaugusel looduskaunist Nõmme rohelusest. Siin on hea ühendus kesklinna ja teiste linnaosadega nii ühistranspordi, auto kui rattaga. Lähiaastatel saab linnak tänu rohepromenaadile veelgi paremini ühendatud TalTechi linnakuga, mis teeb linnakutevahelise liikumise mugavamaks. Meie asukoht tagab hea ja inspireeriva keskkonna nii sinu ettevõtte töötajatele kui ka külastajatele.  
  • Kogukond ja võrgustikud: Linnaku kogukond soodustab tihedat koostööd ja võrgustike loomist. Siin kohtuvad erinevad valdkonnad, luues viljakaid suhteid ja võimalusi nii igapäevaselt külg-külje kõrval tegutsedes kui ka mitmesugustel kogukonna- ja linnakusündmustel, kuhu oled alati oma kollektiiviga teretulnud!

Tule meie teadus- ja ärilinnakusse ning avasta, kuidas saame koos muuta tulevikku! Oleme uhked juba siin paiknevate suurte teadus- ja tehnoloogiaettevõtete üle ning ootame sind liituma meie kasvava kogukonnaga. 

Tutvu vabade pindadega siin!


Teadus- ja ärilinnakus Tehnopol

Ettevõtteid

0
+

Teenuseid kasutavat ettevõtet

0
+

Seminari- ja koosolekuruume

0

Söögikohti

0
+toidubussid

Laboreid

0

Teadusarenduskeskusi

0

Valisime oma ettevõtte asukohaks Tehnopoli selle rolli tõttu teaduse- ja innovatsioonikeskusena, mis ühtib meie farmaatsiaettevõtte fookusega. Tehnopoli kontoriruumide avatud planeering vastab ideaalselt meie vajadustele, luues dünaamilise ja koostööle suunatud töökeskkonna. Linnakus asuvate sarnase suunitlusega ettevõtete võrgustik võimaldab meil tõhusalt koostööd teha nii teadusasutuste kui ka tehnoloogiaettevõtetega, hõlbustades väärtuslike partnerlussuhete loomist. Lisaboonuseks on Tehnopoli paiknemine rohelises ja rahulikus piirkonnas.

Jason Grenfell-Gardner, J. Molner Company

Tänaseks oleme Tehnopoli linnakus toimetanud juba kolm aastat. Aktiivne ja alati rõõmus kogukond, põnevad üritused (nii sportlikud, harivad kui ka meelt lahutavad) ning avatud kontorilahendus koos kõnebokside ja nõupidamisruumidega on ideaalne keskkond alustavale või kiiret kasvu tagaajavale ettevõttele.

Karl Vihul, FitSphere

Võta ühendust ja tule vabade pindadega tutvuma

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega