SCALE-ABLE

SCALE-ABLE projekti eesmärk on arendada jätkusuutlikku teenust, et suurendada skaleeritavatete ettevõtete kasvupotentsiaali läbi koostöö teiste ettevõtetega.

Piiriülene väljakutse, millega SCALE-ABLE tegeleb, on seotud ettevõtete potentsiaali maksimeerimisega läbi Eesti, Soome ja Rootsi piirkondlike korporatsioonide ja tehnoloogiaettevõtete süstemaatilise sobitamise kaudu.

Projekt loob raamistiku ja tõstab ettevõtete teadlikkust, valideerib ettevõtted parimaks kokkusobivuseks, viib ettevõtted kokku ning jälgib koostööd kuni edu saavutamiseni.

SCALE-ABLE projekt ühendab 60+ korporatsiooni ja 140+ skaleeritavat tehnoloogiaettevõtet erinevates tehnoloogia valdkondades.

Töötoad ja matchmaking üritused toimuvad üle Eesti, Soome ja Rootsi. Matchmaking üritustega seotud tegevuste juhtroll on SISP-IGNITE käes.

Peamised kasusaajad on väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted (VKEd), korporatsioonid ja ettevõtlust toetavad organisatsioonid, kes suudavad luua süsteemi ettevõtete ja korporatsioonide vahelise koostöö ning piiriülese koostöö jaoks.

Projekti SCALE-ABLE tulemuseks on 20–25 dokumenteeritud ärilist koostööd tehnoloogiaettevõtete ja korporatsioonide vahel (nt ühine toote- või teenusearendus, tehtud investeering, otsemüük korporatsioonidele, korporatsioonie kaudu sisenemine uutele turgudele vms).

Projekti kestus on 30 kuud alates 1. aprillist 2023.

Projekti koordineerib:

2,5-aastast projekti rahastab Kesk-Läänemere Interreg programm 2021–2027.

Rohkem infot projekti ja ürituste kohta leiad SIIT.

Kontakt Eestis:

Helene-Terese Jürgenson
helene.terese.jurgenson@tehnopol.ee

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega