Tehnopol X Rakett69 – Linnaku Teaduspäev

Pane end valmis, Tehnopoli linnakupäev tuleb taas – sel korral tähistame meie seas olevaid teadlasi ja teaduse tähtsust laiemalt. Teadus- ja ärilinnaku Tehnopol põnevust täis linnaku teaduspäev toimub 10. novembril 2022.

Rakett69 esitab Tehnopoli linnaku ettevõtetele väljakutse: proovile pannakse loogika, teadmised ja osavus. Kas kogenud tehnoloogiaettevõtjad, insenerid ja teadlased suudavad ülesandeid lahendada sama kiiresti kui noored teadushuvilised? Pane oma tiim proovile või tule ela meeleolukale teadusvõistlusele kaasa! Parimatele tiimidele on igavene au, kuulsus ja ägedad auhinnad! 

Kõlab põnevalt? Väljakutsest osa võtmiseks pane kokku 4-liikmeline meeskond ja registreeri oma osalus esimesel võimalusel siin. Kohtade arv on piiratud. 

Tugitooliteadlastel on võimalus oma kolleegidele või linnakusõpradele kaasa elada nii kohapeal kui ka Tehnopoli või Rakett69 sotsiaalmeediakanalites otseülekannet vaadates. Kohapeal kaasaelajatele pakume ka kosutavaid Kookeri pannkooke ja värskendavaid karastusjooke.

Üritus toimub 10. novembril kell 13.00-15.00 Teadus- ja ärilinnakus Tehnopol ruumis Saturn (Teaduspargi 6/1).

Ülemaailmne teaduspäev

Igal aastal 10. novembril tähistatava päeva eesmärk on tõsta teadlikkust teaduse tähtsusest meie igapäevaelus. Päeva kuulutas 2001. aastal välja ÜRO Hariduse, Teaduse ja Kultuuri organisatsioon (UNESCO). Kuivõrd esimest korda tähistati seda aastal 2002, on tänavu ülemaailmse rahu ja arengu teaduspäeva (World Science Day for Peace and Development) 20. aastapäev.

Selle aasta ülemaailmne teaduspäev on pühendatud jätkusuutlikule arendusele:
https://en.unesco.org/sites/default/files/world-science-day_2022_concept_note.pdf

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega