Tehnopoli sammulugemise väljakutse tuleb taas! Pane end ja oma tiim kirja selle nädala lõpuks

Käes on liikumisaasta ja ilmad juba kaunilt kevadised, seega otsi välja oma kõige mugavamad jalanõud ja lae aegsasti telefoni aku, sest ka sel aastal kutsub Tehnopol koostöös FitSphere’iga linnaku ettevõtteid sammulugemise võistlusele.

Teeme 30-päevase väljakutse raames selgeks, kas kõige kiiremad jalad on endiselt Astlandal või on teised ettevõtted aasta jooksul kõvasti trenni teinud ning põrutavad seekord ette. Täpse ülevaate eelmise aasta võitjatest (ja sinu potentsiaalselt suurimatest konkurentidest) leiad siit.

Osaleda saab nii tiimis (kuni 4 liiget) kui ka individuaalselt. Võistlus kestab 8. maist 6. juunini. Võitjad kuulutame välja 8. juunil toimuval Tehnopoli linnaku suvepäeval, nii et märgi seegi kuupäev juba kalendris ära.

Osalemiseks pole vaja teha muud, kui end Fientas registreerida ja seejärel juba edasisi juhtnööre ootama jääda. Et ükski samm kaotsi ei läheks, soovitame end kirja panna enne 5. maid, siis jõuame sulle ja sinu tiimile kenasti vajaliku info saata veel enne võistluse starti.

Kõige aktiivsemaid sammujaid ja tiime ootavad atraktiivsed auhinnad. Samas on loosiga võiduvõimalus kõigil, kes saavutavad päevase eesmärgi, milleks on vähemalt 8000 sammu.

Lisaboonuseks on see, et FitSphere’i äpis on mitmeid teisigi võistlusi, millel võid paralleelselt osaleda.

Sammume suvele vastu! Registreeruda saab siin.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega