Alustab sõjapõgenikest naistele mõeldud ettevõtlusprogramm!

Alustab sõjapõgenikest naistele mõeldud ettevõtlusprogramm!

BSI_4Women programmi käigus loodud põhjalik ettevõtlusprogramm aitab sõjapiirkondadest põgenenud naistel jõuda ideest täiemahulise ärimudelini. Programm koosneb kahest osast – eelinkubatsioonist ning 6-kuulisest inkubatsiooniprogrammist – ning pakub individuaalset mentorlust, koolitusi ja ligipääsu rahvusvahelisele võrgustikule.

Eelinkubatsioon toimub 27.-28. augustil Tallinnas ja on kõigile osalejatele tasuta. Eelinkubaatori peamine töökeel on inglise keel, kuid mentorlust on võimalik saada nii inglise kui ka vene keeles.

Eelinkubatsioon annab ülevaate Eesti ärikeskkonnast, ärimudelitest, meeskonna kasvatamisest, turundusest, müügist ning paljust muust.

Eelinkubatsiooniprogrammi kandideerimiseks ei pea sul olema juba toimivat ettevõtet, oodatud on ka kõik innovaatilised ja skaleeritavad ideed, mida oleks võimalik muuta edukaks äriks.

2-päevase eelinkubatsiooni ürituse käigus valideeritakse ideed/meeskonnad, kes võiksid jätkata inkubatsiooniprogrammis. 6-kuulisse inkubatsiooniprogrammi kandideerimine toimub eraldi.

Eelinkubatsiooniprogrammis saab osaleda kuni 30 osalejat. Kandideerimise tähtaeg on 18. august või kuni kõik 30 kohta on täidetud.

TÄPSEM INFORMATSIOON NING REGISTREERUMISVORM LEITAV SIIT (inglise keeles)!

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega