Idulugu: CoinTurtle X Tehnopol Startup Inkubaator

Tehnopol Startup Inkubaatori kasvuprogrammi kuuluv CoinTurtle on üks mitmest idufirmast selles kohordis, mille juured ulatuvad välismaale – täpsemini Kanadasse. Otsapidi on nad aga jõudnud ka Eestisse ja CoinTurtle’i turunduse ning investorsuhete eest hoolitseb tuntud muusik ja produtsent Stig Rästa.  

Kuidas sündis idee luua oma startup?  

CoinTurtle’iga oli nii, et mina liitusin meeskonnaga. Ma olen üldiselt kogu oma elu erinevaid ettevõtmisi alustanud, aga seekord oli teisiti. Ma olin küll krüptomaailmaga tuttav, aga mitte kauplemisega ja seetõttu tundub eriti värskendav mulle just olla see, kes liitub varajases faasis.  

Mis on seni olnud suurim väljakutse/ebaõnnestumine ja suurim võit?  

Suurim väljakutse on ennast kurssi viia just investeerimisega ja kauplemisega. Suurim võit oli minu jaoks esimesed maksvad kliendid. 

Miks just Tehnopol Startup Inkubaator?  

Inkubaator on väga hea sõna siinkohal. Kiirendi on teine väga hea sõna. Tehnopol aitas meil kohe kiiresti saada kõik loogiliselt kokku ja tänu neile teeme me startuppi n-ö by the book

Kus näete oma startupi 1 aasta pärast? Ja kus 5 aasta pärast?  

Ühe aasta pärast oleme Eestis juba oluliselt tuntumad ja valmistame ette kas ICO-d või Seed investeeringu tõstmist. 5 aasta pärast on meil Premier Liigas jalgpalliklubi, keda sponsoreerime.  

Kes on järgmine Eesti ükssarvik?  

Change Invest. 

Milliseid raamatuid/podcaste/väljaandeid ja oma valdkonna tegijaid jälgite ning soovitaksite ka teistele alustavatele iduettevõtjatele?  

Restart, Foundme

Kui istuksite laua taga Elon Muski, Mark Zuckerbergi ja Steve Jobsiga, siis mida neilt küsiksite?   

Ma pigem arvan, et ma küsiks, kes mis joogi võtab ja siis tooks baarist neile kas õlut või LSD-d, kellele mida. Pigem ma ei küsiks eriti midagi, vaid räägiks neile, mis koht on Eesti ja kuidas me oleme viimase 30 aasta jooksul arenenud ja miks. Ilmselt ka räägiks lapsepõlvest ja püüaks aru saada, mis peremudel see on, mis selliseid inimesi nii suurtele tegudele lükkab. 

Hoia silma peal ka CoinTurtle’i kodulehel!

Tehnopol Startup Inkubaatori idulugude sari tutvustab programmi pääsenud ettevõtteid, kelle kasvus näeme tugevat potentsiaali ja kelle ettevõtmistel tasub silma peal hoida. Idulugude sarja lood leiad siit. 

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega