Tehnopol Startup Inkubaator

Startup Inkubaatoris algab iduettevõtluse uus ajastu. Ükssarvikute kõrval astuvad pilti sebrad. Kes? Sebrad! 

Kaheksandasse kohorti kandideerimine on lõppenud!

Iduettevõtted on tuntud oma kiire kohanemisvõime poolest. Founderina tead, kui oluline on trendidega kaasas, parem veel – neist ees käia. Sebrafirmad tõusevad ja kasvavad turutrende jälgides ja tarbijate nõudmistega kohanedes. Ükssarvikud seevastu üritavad üldist turgu häirida, tutvustades maailmale midagi täiesti uut. Meie usume nii ükssarvikutesse kui sebradesse ja Startup Inkubaatoris aitame leida just Sinu jaoks õige tee eduni!

Erinevalt ükssarvikutest on sebrad ka päriselt loomariigis olemas – kohe nelja jalaga maa peal. Sebra tüüpi ettevõtted on samaaegselt nii kasumlikud kui ka ühiskonnale positiivse mõjuga. Tõsi, nende kasv võib võrreldes ükssarvikutega veidi aeglasem olla, kuid on sellevõrra stabiilsem – nad on pikamaajooksjad, mitte sprinterid. 

Ei ole vahet, kas tahad saada ükssarvikuks või sebraks – oluline on, et Startup Inkubaatoris oleme valmis sind sinu teel toetama. Oleme välja töötanud mitmekülgse koolitusprogrammi, hoolikalt välja valinud tipp-tasemel mentorid ja mõelnud ka kõigele muule, millega saame sind sellel ägedal teekonnal toetada. Meie missiooniks on anda sinu ettevõtte arengule hoogu, aidata vigu vältida ja avada suletud uksed. Inkubaatoris on sul on alati keegi, kellele loota!

Ootame sind, kui sul on alustav tehnoloogia iduettevõte, vägev meeskond ja oled idee tasandilt jõudnud juba edasi MVP või prototüübini.

Meil on väga selge motivatsioon aidata sind eduni, sest pakume sulle kõiki teenuseid kuutasu vabalt ja vaid 2% osalusoptsiooni eest

KKK ehk 12 küsimust kasvuprogrammi kohta:

Mida inkubatsiooniprogramm endast kujutab?

See on tehnoloogiaettevõtetele mõeldud hoogne programm, mis pakub personaalset tippmentorite tiimi, kes aitab Sinu iduettevõttel leida toimiva ärimudeli, kaasata investeeringuid, luua kontakte ning siseneda eksportturgudele. Tutvu mentoritegaÕnnestume üheskoos suurelt või ebaõnnestume koos!

Kui Sul on:

 • eskaleeruv ja tehnoloogiapõhine äriidee,
 • säravate silmadega motiveeritud meeskond,
 • ambitsioon töötada parimatest parimatega,

siis on inkubatsiooniprogamm just Sulle sobiv lahendus. Programm pakub 10 000 euro väärtuses ning osalusoptsiooni alusel (2%) tipptasemel teenust. Aitame Eesti ja Euroopa parimate äriinglite, ettevõtjate, turundajate, juristide ja teiste ekspertide abiga jõuda vajaliku investeeringu või stabiilse käibeni. Eraldi kuutasu ei lisandu.

Sind ootab personaalne tippmentorite tiim, kes aitab Sinu iduettevõttel leida toimiva ärimudeli, kaasata investeeringuid, luua kontakte ning siseneda eksportturgudele. Tutvu mentoritega siitÕnnestume üheskoos suurelt või ebaõnnestume koos!

Programmi fookusvaldkonnad on ärilt ärile tehnoloogiad, rohetehnoloogia, tervisetehnoloogia, teadmismahukad tehnoloogiad ning avaliku sektori digilahendused. Tundsid ennast ära?

Miks kandideerida?

 • Karm statistika ütleb, et ellu jääb alla 10% alustavatest ettevõtetest. Tehnopol Startup Inkubaatori kasvuprogrammi läbinud iduettevõtetest 60% on jätkusuutlikud ka pärast programmi lõppu;
 • Praktilised koolitused ja kogenud tippmentorite tugi aitavad Sinu ideel äriks kasvada oluliselt kiiremini kui omal jõul tegutsedes;
 • Startup Inkubaator viib ellu mitmeid rahvusvahelisi projekte, mis pakuvad startupidele mitmeid väärtuslikke lisavõimalusi:
 1. investorid ja vajalikud kontaktid välisturgudelt;
 2. atraktiivsete auhinnafondidega startup-võistlused;
 3. seminarid ja töötoad rahvusvaheliste koolitajate poolt.

Tutvu Startup Inkubaatori uue kasvuprogrammiga lähemalt https://www.startupincubator.ee/programm/

Aitame Sul:

 • Ehitada jätkusuutlikku ärimudelit
 • Luua toodet, mis vastab tehniliselt ja sisult klientide ootustele
 • Jõuda esimeste klientideni läbi müügi-, turundus- ja suhtekorraldusplaani
 • Leida ühist keelt investorite, äripartnerite ja klientidega
 • Kaasata vajalikke erainvesteeringuid

Pakume Sulle:

 • 70+ praktikutest ärimentorit Eestist ja Euroopast, kes töötavad personaalselt Sinu startup ettevõtte edu nimel
 • 125+ koolitust, investorpaneeli, müügi-, esitlus- ja kogukonnaüritust aastas
 • Kaasaegset avatud kontorit ja koosolekuruumide kasutusvõimalust Baltikumi suurimas teadus- ja ärilinnakus Tehnopol
 • Otseteed rahvusvahelistele konverentsidele
 • Osaluspõhist lepingut ehk kuutasuta teenust
 • Ühtset kogukonda ja laia kontaktide võrgustikku

Oleme töötanud rohkem kui 500 tehnoloogiapõhise startupiga, kes on investeeringuna kaasanud 27 mln eurot ning kellest 60% tegutsevad jätkusuutlikult ka täna.

 

Kui tegutsed ärilt-ärile tehnoloogiate, rohetehnoloogia, tervisetehnoloogia kosmosetehnoloogia või avaliku sektori digilahenduste valdkonnas, siis

 

Kandideeri inkubaatorisse

 

Prototron

Kui Sul on äge idee, siis loo sellest valdkonna spetsialistide ja tunnustatud mentorite abiga toimiv prototüüp ja alusta edukat äritegevust!

 

Kandideeri Prototroni

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega