Tehnopol Startup Inkubaator

Tehnopol Startup Inkubaatoriga järgmine käik sisse! Kandideeri nüüd!

Tähelepanu, valmis, start! Alanud on viiendasse Tehnopol Startup Inkubaatori vooru kandideerimine. Kandideerimine kestab 9. septembrini!

Vaieldamatult parim mängulaud Sinu iduettevõtte kasvatamiseks

Iduettevõtlus – nagu malegi – vajab head strateegiat. Meie mentoriteks on ettevõtlusmaastiku Paul Keresed ja Monika Tsõganovad. Startup Inkubaatori tiim on läbi mõelnud, proovinud ja katsetanud kümneid ja sadu erinevaid lahendusi – edukalt! Meie mängulauaks on linnakutäis kaasaegseid ja tehnikat täis ruume ning testimiskeskkondi. Mõtle paar käiku ette. Tule Inkubaatorisse ja võidame koos.

Kuus kuud kestva hoogsa inkubatsiooniprogrammi raames saavutab su iduettevõte investorvalmiduse ja sina oled kogunud ekspertmentoritel hindamatuid teadmisi ning omad ka võrgustikku, et minna oma äriga maailma vallutama! Uuenenud kujul juba viiendat korda toimuv programm pakub kuueosalist koolitusmoodulit turundusest juriidikani ning aitab leida investoreid nii Eestist kui kaugemalt.

Ükssarvikuks saada tahaks ju igaüks. Kindel on vaid see, et need, kes panevad koos meiega kõik mängu, on selle saavutamiseks parimale mängulauale sisenenud.

KKK ehk 12 küsimust kasvuprogrammi kohta:

Mida inkubatsiooniprogramm endast kujutab?

See on tehnoloogiaettevõtetele mõeldud hoogne programm, mis pakub personaalset tippmentorite tiimi, kes aitab Sinu iduettevõttel leida toimiva ärimudeli, kaasata investeeringuid, luua kontakte ning siseneda eksportturgudele. Tutvu mentoritegaÕnnestume üheskoos suurelt või ebaõnnestume koos!

Kui Sul on:

 • eskaleeruv ja tehnoloogiapõhine äriidee,
 • säravate silmadega motiveeritud meeskond,
 • ambitsioon töötada parimatest parimatega,

siis on inkubatsiooniprogamm just Sulle sobiv lahendus. Programm pakub 10 000 euro väärtuses ning osalusoptsiooni alusel (2%) tipptasemel teenust. Aitame Eesti ja Euroopa parimate äriinglite, ettevõtjate, turundajate, juristide ja teiste ekspertide abiga jõuda vajaliku investeeringu või stabiilse käibeni. Eraldi kuutasu ei lisandu.

Sind ootab personaalne tippmentorite tiim, kes aitab Sinu iduettevõttel leida toimiva ärimudeli, kaasata investeeringuid, luua kontakte ning siseneda eksportturgudele. Tutvu mentoritega siitÕnnestume üheskoos suurelt või ebaõnnestume koos!

Programmi fookusvaldkonnad on ärilt ärile tehnoloogiad, rohetehnoloogia, tervisetehnoloogia, teadmismahukad tehnoloogiad ning avaliku sektori digilahendused. Tundsid ennast ära?

Miks kandideerida?

 • Karm statistika ütleb, et ellu jääb alla 10% alustavatest ettevõtetest. Tehnopol Startup Inkubaatori kasvuprogrammi läbinud iduettevõtetest 60% on jätkusuutlikud ka pärast programmi lõppu;
 • Praktilised koolitused ja kogenud tippmentorite tugi aitavad Sinu ideel äriks kasvada oluliselt kiiremini kui omal jõul tegutsedes;
 • Startup Inkubaator viib ellu mitmeid rahvusvahelisi projekte, mis pakuvad startupidele mitmeid väärtuslikke lisavõimalusi:
 1. investorid ja vajalikud kontaktid välisturgudelt;
 2. atraktiivsete auhinnafondidega startup-võistlused;
 3. seminarid ja töötoad rahvusvaheliste koolitajate poolt.

Tutvu Startup Inkubaatori uue kasvuprogrammiga lähemalt https://www.startupincubator.ee/programm/

Aitame Sul:

 • Ehitada jätkusuutlikku ärimudelit
 • Luua toodet, mis vastab tehniliselt ja sisult klientide ootustele
 • Jõuda esimeste klientideni läbi müügi-, turundus- ja suhtekorraldusplaani
 • Leida ühist keelt investorite, äripartnerite ja klientidega
 • Kaasata vajalikke erainvesteeringuid

Pakume Sulle:

 • 55+ praktikutest ärimentorit Eestist ja Euroopast, kes töötavad personaalselt Sinu startup ettevõtte edu nimel
 • 70+ koolitust, investorpaneeli, müügi-, esitlus- ja kogukonnaüritust aastas
 • Kaasaegset avatud kontorit ja koosolekuruumide kasutusvõimalust Baltikumi suurimas teadus- ja ärilinnakus Tehnopol
 • Otseteed rahvusvahelistele konverentsidele
 • Osaluspõhist lepingut ehk kuutasuta teenust
 • Ühtset kogukonda ja laia kontaktide võrgustikku

Oleme töötanud rohkem kui 270 tehnoloogiapõhise startupiga, kes on investeeringuna kaasanud 20 mln eurot ning kellest 60% tegutsevad jätkusuutlikult ka täna.

 

Kui tegutsed ärilt-ärile tehnoloogiate, rohetehnoloogia, tervisetehnoloogia kosmosetehnoloogia või avaliku sektori digilahenduste valdkonnas, siis

 

Kandideeri inkubaatorisse

 

Prototron

Kui Sul on äge idee, siis loo sellest valdkonna spetsialistide ja tunnustatud mentorite abiga toimiv prototüüp ja alusta edukat äritegevust!

 

Kandideeri Prototroni

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid