Linnaku info

Teadus- ja ärilinnakus Tehnopol pesitseb üle saja ettevõtte. Siia lehele oleme koondanud ülevaate erinevatest teenustest, mis linnakus ning lähiümbruses elavatele ja töötavatele inimestele kasuks võiksid olla.


Parkimine Rohkem infot

Linnaku klientidele

Linnaku klientidele on parkimine tasuta vastavalt parkimistsoonidele, mille info leiab parkimisloalt. 


Külalistele

Linnaku külalised saavad parkimiseks kasutada tsooni EP115

Söök ja jook Rohkem infot

Lõunarestoran Mets

Lõunarestoran Mets on hubane söögikoht Tehnopoli linnakus, mis pakub hommiku- ja lõunasööke. Lisaks soojadele söökidele leiab Metsast ka take-away leti värskete salatite, vrappide ja smuutidega. Äripäeva õhtuti ja nädalavahetustel on restorani ruume võimalik rentida erinevateks üritusteks. Võimalus on tellida ka toitlustusteenust.

Mäealuse 2/1, 1. korrus. Avatud E-R 8.30-15.30


Helios Kohvik

Uuenenud Helios Kohvik (endine Helios Söögituba) pakub argipäeviti kosutavat hommiku- ja lõunasööki. Iga päev ootab teid mitmekülgne menüü. Mugavas privaatsaalis võimalus korraldada koosolekuid, seminare, koolitusi ja muid pidulikke üritusi. Pakume ka cateringi teenust.

Mäealuse 2/4. Avatud: E-R 9.00-17:00


Tehnopol Pizzakiosk

Pizzakiosk hoogsalt kasvanud ja rõõmustame pitsasõpru üle terve Eesti. Tehnopol Pizzakiosk on 29. müügikoht Eestis. Pizzakioski hõrgutavast pitsamenüüst leiab rikkalike katetega pannipitsasid, mis valmivad vaid parimast ja kvaliteetseimast toorainest. Ettetellimine +37256709757

Akadeemia tee 21/6. Avatud E-P 11-21


Kohvik Pannkoogimaja

Pannkoogimaja pakub mõnusaid hommikusööke, päevapraade ja päevasuppe, kuid ka tortillasid, omlette, salateid, suppe, pastasid ja muidugi nii soolaseid kui ka magusaid pannkooke.

Akadeemia tee 21/1. Avatud E-P kell 10.00-18.00


Daily

Tuntud lõunarestoran Daily pakub iga päev meeldivas keskkonnas maitsvat ja mitmekesit lõunat nii näljast nõrkevatele kui ka linnupetteks.

Asukoht Ehitajate tee 5. Avatud E-R 9.00-15.00


Nuudel

Kõige uuemas toidukohas pakutakse hõrgutavaid tai toite. Valikus on eelroad, salatid, riis ja nuudlid, erinevad karrid ja lihatoidud. Vürtsika toidu armastajad leiavad Nuudli menüüst eriti palju head ja paremat.

Akadeemia tee 21/2. Avatud E-L 11.00-22.00, P Suletud. Telefon +372 54 61 69 40

Sportimisvõimalused Rohkem infot

Võrkpalliväljak

Tehnopoli võrkpalliväljak, mis on mõeldud kasutamiseks linnaku klientidele. Broneeri väljak ning tule mängima!

Akadeemia tee 15b


Spordiklubi Gym! Tehnopol

Iseteeninduslik spordiklubideketi Gym! jõusaal Tehnopoli linnakus on avatud ööpäevaringselt.

Akadeemia tee 21/2

Lastehoid Rohkem infot

Mustamäe Lastehoid

Mustamäe Lastehoid on meie linnakus asuv lastehoid, mis loodi Tehnopoli soovist pakkuda linnakus töötavatele inimestele mugavat ja turvalist viisi pere pisemaid hoida.

Lastehoius on võimalik enda ja laste vajadustest lähtuvalt saada kvaliteetsest lapsehoiuteenust. Lisaks kuulepingu alusel toimuvale lapsehoiule võimaldatakse ka tunnihoidu. Lastehoiu poolt akutavate teenuste kohta saab täpsemalt lugeda SIIT.

Mäealuse 2/1. Avatud: E-R 8.00-18.00

Majutusvõimalused piirkonnas Rohkem infot

Academic Hostel

Academic Hostel on ideaalne majutuskoht nii tööreisijale, tudengile kui ka rändurile, kes soovib soodsalt ning mugavalt Tehnopolis ööbida. Hostelis on 108 mugavat tuba, mis on sisustatud kõige vajalikuga. Terves majas on tasuta ja kiire WiFi-ühendus.

NB! Tehnopoli klientidele on majutus 2-kohalises toas 30 eur/öö


Larsen Houses

Campus House

Campus House by Larsen asub Teaduspark Tehnopolile ideaalses läheduses. Campus House peidab endas stiilseid lofte, stuudioid ja kahetoalisi ruume, mis on kõik täielikult möbleeritud. Eriti mõnusaks teeb asja see, et iga ruumiga tuleb kaasa oma isiklik rõdu või terrass.

Akadeemia tee 32b, Tallinn

 

Stereo House

Stereo House by Larsen asub Teaduspark Tehnopolile ideaalses läheduses. Stereo House on nõukogudeaegne endine kassetivabrik, mille Larsen on muutnud linna kõige ägedamaks peatuspaigaks. Stereo House peidab endas stiilseid lofte, stuudioid ja kahetoalisi ruume, mis on kõik täielikult möbleeritud.

Larsenile omaselt on ka Stereo majas nii, et lisaks enda majutusruumile on sul ligipääs kogu ülejäänud hoone ja õueala funktsioonidele ja võimalustele. Veeda oma päev avaras köögi ja baariga lobby’s, tee naabritele Xboxis pähe või korralda õudukaõhtu. Tee jõusaalis trenni. Ja ilusa ilma korral luba endale väliterrassil üks värskendav jook.

Heli 8, Tallinn

 

Maini meili teel peale broneeringu tegemist koodi „Tehnopol“ ning saad soodustust -50% lepingutasust!

Muud teenused Rohkem infot

Bikeep jalgrattaparkla

Nutikas jalgrattaparkla, mille turvalisust on testitud ja tõestatud. Kasutamiseks on vajalik alla laadida Bikeep’i rakendus.

Akadeemia tee 21/5 ees


Roheruum

Aiotexi loodud iseteenindusliku nutipoe külastamisel võimaldab süsteem kliendil poeskäigu ilma igasuguse kõrvalise abita teostada. Sisenetakse poodi Smart-ID või Mobiil-ID abil ja välja valitud kauba eest tasutakse kaardimaksega. Vajadusel annab poes kliendituge abiarvuti.

Teaduspargi 3a. Avatud E-R 9-17


Sakala hambaravi

Sakala Hambaravi Mustamäe kliinik asub Tehnopoli teadus- ja ärilinnakus, kolmandal korrusel. Hambakliiniku terviklik hambaravi teenuste valik ja kollektiivi suured kogemused võimaldavad parimal moel lahendada ka kõige keerukamaid hammaste ja suutervisega seotud ravijuhte.

Broneerimine: +372 53350555

Asukoht: Tallinn, Mäealuse 2/4, korpus B, III korrus


Florette lillepood

Alati laia valiku värskete lilledega lillepood Florette. Mäealuse 2/1 aadressi maja peaauksest sisenedes jääb kohe paremale käele. Võimalik on tellida kimpe ja lilleseadeid erinevateks sündmusteks. Lisaks pakuvad nad ettetellimisel ka ilusates karpides käsitöökomme ja šokolaade kingituseks. Telefon: +372 615 5050

Mäealuse 2/1, Avatud E-R 08.30-16.00


FIRST FLOOR ilusalong

FIRST FLOOR ilusalong pakub juuksuriteenust naistele, meestele ja lastele. Samuti pakuvad nad kosmeetiku- ja kehahooldusteenuseid.

Kontaktinfo: +372 58 788 799 ja broneeri@firstfloor.ee ning teenuste kohta leiab info Facebooki lehelt.

Mäealuse 2/3 B-hoone. Avatud E-R 10.00-19.00


Fujitsu remont, kauplus ja hooldus

Fujitsu ja teiste elektroonika- ja arvutiseadmete remondi- ja hooldusteenuseid pakkuv kontor. Kontakttelefon: +372 651 9900

Akadeemia tee 21/6, Avatud: E-R 09.00-17.00

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega