Linnaku info

Teadus- ja ärilinnakus Tehnopol pesitseb üle kahesaja ettevõtte, neist enamik tegutsevad tehnoloogia valdkonnas. Siit lehelt saad ülevaate erinevatest teenustest, mis linnakus ning selle lähiümbruses elavatele ja töötavatele inimestele kasuks võiks olla.

Parkimine Rohkem infot

Linnaku klientidele

Linnaku klientidele on parkimine tasuta vastavalt parkimistsoonidele, mille info leiab parkimisloalt. 

 

Külalistele

Linnaku külalistele on parkimine 2h tasuta, registreerides end parkimiskioskis või märkides parkimise algusaja. Parkimise tsoon on EP115.

Toitlustus Rohkem infot

Lõunarestoran Mets

Lõunarestoran Mets on hubane söögikoht Tehnopoli linnakus, mis pakub hommiku- ja lõunasööke. Lisaks soojadele söökidele leiab Metsast ka take-away leti värskete salatite, vrappide ja smuutidega. Saab tellida toitlustusteenust koosolekule, seminarile või sündmusele.

Vaata päevapakkumisi!

Mäealuse 2/1, 1. korrus. Avatud E-R 8.30-15.30

 

Helios Kohvik

Helios Kohvik pakub argipäeviti kosutavat hommiku- ja lõunasööki. Iga päev ootab teid mitmekülgne menüü. Mugavas privaatsaalis saab korraldada koosolekuid, seminare, koolitusi ja muid pidulikke üritusi. Helios pakub ka cateringi teenust.

Vaata päevapakkumisi!

Mäealuse 2/4. Avatud: E-R 9.00-17.00

 

Tehnopol Pizzakiosk

Pizzakiosk rõõmustab pitsasõpru laia valiku pannipitsadega. Tehnopoli Pizzakiosk on nende 29. müügikoht Eestis. Pizzakioski hõrgutavast pitsamenüüst leiab rikkalike katetega pannipitsasid, mis valmivad parimast ja kvaliteetseimast toorainest. Ettetellimine telefonil +372 56 709 757.

Vaata menüüd!

Akadeemia tee 21/6. Avatud E-P 11.00-21.00

 

Pannkoogimaja

Pannkoogimaja pakub mõnusaid hommikusööke, päevapraade ja päevasuppe, tortillasid, omlette, salateid, suppe, pastasid ja muidugi nii soolaseid kui ka magusaid pannkooke.

Vaata päevapakkumisi!

Akadeemia tee 21/1. Avatud E-P kell 10.00-18.00

 

Nuudel

Linnaku kõige uuemas toidukohas pakutakse hõrgutavaid tai toite. Valikus on eelroad, salatid, riis ja nuudlid, erinevad karrid ja lihatoidud. Vürtsika toidu armastajad leiavad Nuudli menüüst eriti palju head ja paremat.

Vaata päevapakkumisi!

Akadeemia tee 21/2. Avatud E-L 11.00-22.00. Telefon +372 54 61 69 40.

 

Toidubussid linnakus

Hiliskevadest kuni jaanipäevani ja augusti keskpaigast kuni ilmad seda lubavad, käivad linnakus ka erinevad toidubussid, mis pakuvad alternatiivi igapäevastele söögikohtadele. Täpsema info toidubusside graafiku kohta avaldame Tehnopoli kodulehel uudiste rubriigis ja sotsiaalmeedias.

 

TalTechi linnaku söögikohad

Kliki siia ja vaata üle, millised söögikohad asuvad meie naaberlinnakus!

Sportimisvõimalused Rohkem infot

Võrkpalliväljak

Tehnopoli võrkpalliväljak on mõeldud kasutamiseks linnaku klientidele. Väljak on avatud maist septembrini.

Akadeemia tee 15b

 

Gym! Tehnopol

Iseteeninduslik spordiklubideketi Gym! jõusaal Tehnopoli linnakus on avatud ööpäevaringselt.

Tutvu klubiga ja tule trenni!

Akadeemia tee 21/2

Lastehoid Rohkem infot

Väike Päike Mustamäe lastehoid

Lastehoid asub Tehnopoli linnakus, Mäealuse 2/1 büroohoone I korrusel ja avarad ruumid on spetsiaalselt ehitatud lapsehoiuteenuse pakkumiseks. Hoiul on eraldi sissepääs ja aiaga piiratud õueala.

Loe lähemalt!

Mäealuse 2/1. Avatud: E-R 8.00-18.00

Majutusvõimalused piirkonnas Rohkem infot

Academic Hostel

Academic Hostel on ideaalne majutuskoht nii tööreisijale, tudengile kui ka rändurile, kes soovib soodsalt ning mugavalt Tehnopolis ööbida. Hostelis on 108 mugavat tuba, mis on sisustatud kõige vajalikuga. Terves majas on tasuta ja kiire WiFi-ühendus.

NB! Tehnopoli klientidele on majutus 2-kohalises toas 30 eur/öö.

Loe lähemalt ja broneeri!

 

Larsen Houses

Campus House

Campus House by Larsen asub Teaduspark Tehnopolile ideaalses läheduses. Campus House peidab endas stiilseid lofte, stuudioid ja kahetoalisi ruume, mis on kõik täielikult möbleeritud. Eriti mõnusaks teeb asja see, et iga ruumiga tuleb kaasa oma isiklik rõdu või terrass.

Akadeemia tee 32b, Tallinn

 

Stereo House

Stereo House by Larsen asub Teaduspark Tehnopolile ideaalses läheduses. Stereo House on nõukogudeaegne endine kassetivabrik, mille Larsen on muutnud linna kõige ägedamaks peatuspaigaks. Stereo House peidab endas stiilseid lofte, stuudioid ja kahetoalisi ruume, mis on kõik täielikult möbleeritud.

Heli 8, Tallinn

Loe lähemalt ja broneeri!

 

Maini meili teel peale broneeringu tegemist koodi „Tehnopol“ ning saad soodustust -50% lepingutasust!

Muud teenused Rohkem infot

Elektriautode laadimiskohad

Linnakus asuvad elektriautode laadimiskohad järgmistel aadressidel: Akadeemia tee 21/4 ja 21/6 vahel 2 kohta (Eleport); Teaduspargi 3 parklas 4 kohta (Eleporti kiirlaadijad); Akadeemia tee 21/1 ees 6 kohta (Enefit), Mäealuse 2/1 küljel 2 kohta (Eleport).

 

Bikeep jalgrattaparkla

Nutikas jalgrattaparkla, mille turvalisust on testitud ja tõestatud. Kasutamiseks on vajalik alla laadida Bikeepi rakendus.

Loe lähemalt!

Akadeemia tee 21/5 ees

 

Roheruum

Linnaku südames asuvas Roheruumis tegutseb Snacks Avenue minimarket, kus ükski toode ei maksa üle 4 euro ja valikut on nii rikkalikult, et kõhu saab täis küll. Poodi pääsemiseks tuleb helistada telefoninumbril, mis asub poe sissepääsu kõrval.

 

Pakiautomaat

Roheruumi kõrval asub uDropi pakiautomaat. Alates käesoleva aasta aprillist toimib pakkide saatmine ja vastu võtmine Unisent (Leedu Post) pakkidega, peagi lisanduvad ka teised teenuseosutajad. uDropi automaadis on võimalik pakke ka hoiustada: pakke saab jätta automaati hoiule ja paari päeva möödudes sealtsamast pakiautomaadist see kas ise ära võtta või lasta seda kellelgi teisel teha.

 

Sakala hambaravi

Sakala Hambaravi Mustamäe kliiniku terviklik hambaravi teenuste valik ja kollektiivi suured kogemused võimaldavad parimal moel lahendada ka kõige keerukamaid hammaste ja suutervisega seotud ravijuhte.

Loe lähemalt!

Broneerimine telefonil +372 53 350 555.

Mäealuse 2/4, korpus B, III korrus

 

FIRST FLOOR ilusalong

FIRST FLOOR ilusalong pakub juuksuriteenust naistele, meestele ja lastele. Pakuvad ka kosmeetiku- ja kehahooldusteenuseid.

Kontaktinfo: +372 58 788 799 ja broneeri@firstfloor.ee.

Mäealuse 2/3 B-hoone. Avatud E-R 10.00-19.00

 

Fujitsu remont ja hooldus

Fujitsu ja teiste elektroonika- ja arvutiseadmete remondi- ja hooldusteenuseid pakkuv kontor.

Loe lähemalt!

Kontakttelefon: +372 651 9900.

Akadeemia tee 21/6. Avatud: E-R 09.00-17.00

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega