Seminariruumid

Pakume mugavaid seminari- ja koosolekuruume koos vajaliku tehnika ja tasuta parkimisega.

Kui otsid oma seminari, koolituse või konverentsi läbiviimiseks inspireerivat keskkonda, siis tutvu allpool meie erinevate seminariruumidega. Enne broneeringu tegemist tutvu palun ostutingimustega. Toitlustamissoovidega pöörduda meie linnaku toitlustajate poole otse.

TÄHELEPANU!

Tehnopoli lepingulistele klientidele kehtivad ruumibroneeringute hinnasoodustused. Alates 1. septembrist 2022 on broneeringusüsteem uuendatud ja Tehnopoliga seotud ettevõtetele on eelnevalt välja saadetud teated seminariruumide broneerimiskoodidega*, mida tuleb ruumibroneeringuid tehes kasutada, et ette nähtud soodustust saada.

*Kui teie ettevõte mingil põhjusel kliendikoodi saanud ei ole, kontakteeruge linnaku kogukonnajuhi Laina Mesila-Kaarmanniga laina@tehnopol.ee või kinnisvaraosakonnaga kinnisvara@tehnopol.ee

______________________________

Ruume rendime tööpäevadel ajavahemikus 9.00 kuni 17.00. Tehnopoli üürikliendid, äriarenduse kliendid ja Tehnopol Startup Inkubaatori programmis osalevad iduettevõtted saavad kliendikoodi alusel ruume ka hilisematel kellaaegadel broneerida.

Broneeringu kinnitus saadetakse Sulle e-postile ning selle kaudu saad oma broneeringut ka muuta või tühistada. Broneeringu kinnitusest leiad ka täpsustava info Tehnopoli territooriumil kehtiva parkimiskorralduse kohta.

______________________________

Esmakordsel võrkpalliväljaku broneerimisel loe eelnevalt läbi see uudis

Sisesta Tehnopoli kood

Sisestades Tehnopoli koodi saate broneerida ka muudel aegadel.

Kood aktiveeritud!

Inimeste arv

inimest

Soovitav varustus

Ruumi nimi
Mahutavus
Hind

*Hinnad ei sisalda käibemaksu

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega