12. juunil avalikustatakse uhiuus tudengivormel, demosõit toimub Tehnopoli linnakus

12. juunil näitab FS Team Tallinn esmakordselt avalikkusele uhiuut isejuhtivat elektrivormelit FEST23.

Üheksa kuud noorte inseneride tööd, vaeva ja pühendumist on lõpusirgele jõudnud ning uus elektrivormel on valmis. FEST23 puhul on meeskond ellu viinud mitmeid keerulisi edasiarendusi – näiteks on korraliku uuenduskuuri läbinud aerodünaamika pakett.

Tule vaata oma silmaga, milline näeb välja maailmatasemel tudengivormel! Esmaesitlus toimub 12. juunil kell 12.00 TalTechi aulas, esitlusele järgneb demosõit Tehnopoli parklas (Teaduspargi 3b). Anna oma osalushuvist märku Facebooki sündmuse vahendusel.

Tudengivormel on Tallinna Tehnikakõrgkooli ning Tallinna Tehnikaülikooli üliõpilaste koostööprojekt. Aasta jooksul projekteerivad ja ehitavad tudengid rahvusvahelise Formula Student sarja tootearendusvõistluse raames elektrivormeli. Projekti eesmärk on populariseerida inseneeriat ning anda inseneritudengitele põhjalikud teadmised ning praktiline kogemus. Tudengivormeli uuest erilisest mudelist saab lähemalt lugeda Geeniusest.

Tudengivormeli peatoetaja on Äike. Kuldtoetajateks on Harju Elekter, Elmo, Oshino, MET Terakeskus ja Skeleton Technologies.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega