15 ettevõtet Eestist, Soomest ja Rootsist alustasid Northbound Scaleups (NBSCALE) programmis

NBSCALE programmi teise lennu avastart toimus oktoobri keskel, kui 15 startuppi Eestist, Soomest ja Rootsist osales 2-päevasel koolitusel teadus- ja ärilinnakus Tehnopol. Koolitusprogramm võttis seekord fookusesse eduka kasvuettevõtte arendamise. Järgmised koolitused toimuvad Soomes ja Rootsis ning teemadeks on ekspordiks vajalike protsesside ja strateegiate loomine, investeeringute kaasamine, turuanalüüs ning palju muud. 

NBSCALE on Tehnopoli, Turu Teaduspargi (Soome) ja Movexumi (Rootsi) ühisprojekt, mille eesmärk on aidata ettevõtetel uutele turgudele laieneda. Lisaks tasuta rahvusvahelistel koolitustel osalemisele, saavad ettevõtted tuge mentoritelt. Programmi said kandideerida nii Eesti, Soome kui Rootsi ettevõtted ja igast riigist valiti programmi 5 ettevõtet.

Programmis osaleb viis ettevõtet Eestist

WorkBite Recruiting on personaalne värbamisagentuur. Nende mitmekülgne teenuste valik hõlmab renditöötajaid ehk Baitereid, täislahenduses värbamisteenust (sh tippjuhtide värbamist) ning suuremahulisi puhastusteenuste pakkumist. Nad on pühendunud ka kogukonna loomisele ja oma Baiterite arengu toetamisele.

Raw Edge on toidutehnoloogiaettevõte, mille ambitsiooniks on pakkuda supermaitsvaid, ülimadala kalorsusega tooted, milles sisalduvad piimhappebakterid aitavad kaasa soolestiku bioloogilisele mitmekesisusele ja toetavad üldist heaolu. Raw Edge soovib nügida inimesi tervislikumate toiduvalikute poole ja kujundada ümber tänast toidusüsteemi

VIVID on digiturunduse agentuur. Nende tugevusteks on ärieesmärkidest lähtuvad loovlahendused, videoturundus ja turunduse automatiseerimine. Pakutavad teenused: digikanalite strateegia, digikampaaniad, automatiseeritud emaili turundus, videoturundus.

Willuwalk on mobiilirakendus, mis ühendab lapsevanemaid ja motiveerib neid rohkem liikuma. Äpp võimaldab lapsevankriga jalutades mugavalt teiste lapsevanematega kohtuda ja suhelda ning innustab rohkem liikuma, loosides auhindu enim jalutanud kasutajate vahel. Willuwalk loob lapsevanemate ümber kogukonna toetades seeläbi (värskete) lapsevanemate vaimset tervist. Ka füüsilisel aktiivsusel on suur roll vaimse tervise hoidmisel.

HopLocaleesmärgiks muuta tiimiürituste korraldamine lihtsamaks ja kiiremaks.

Soomest ja Rootsist osalevad ettevõtted

Workify on B2B SaaS-ettevõte, mis pakub klientidele kiiret ja taskukohast võimalust vähendada halduskulusid, samal ajal suurendades ressursikasutust ja tulu.  

Bioski AB toodab suusatamiseks mõeldud kunstlikku bioplastikust katet. 

CaterMate pakub oskustöölisi ja digitaalseid lahendusi HoReCa tööstusele. 

OOJA Displays pakub ainulaadset ja kompaktset mööblit peamiselt B2B klientidele. 

Supermind on tehnoloogiaettevõte, mis on spetsialiseerunud logistika ja tarneahela haldustarkvara lahendustele. 

Vauhtisammakko on ettevõte, mille peamine teenus on jooksjate koolitamine. 

Rento Innovations on täisteenust pakkuv tarkvaraarenduse ettevõte. 

Intelliwell pakub veebilehtede monitoorimise süsteemi. 

InTeEx toodab ohutussüsteeme ehitustehnikale.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega