5 põhjust, miks astuda Innovatsiooniliidrite klubi liikmeks

Äri- ja teaduskeskus Tehnopol koostöös SEB innovatsioonikeskusega ootavad Innovatsiooniliidrite klubiga liituma eri valdkondade visionääre, kes otsivad aktiivselt lahendusi ebaefektiivsuse seljatamiseks. Ühistegevuste käigus jõutakse uudsete tulevikulahendusteni, mis viivad Eesti innovatsiooni poolest maailma eesliinile!

Viis põhjust, miks astuda Innovatsiooniliidrite klubi liikmeks:

  1. Kogukond: kuulumine tugevasse kogukonda, mille liikmeteks on suurettevõtete ja avaliku sektori innovatsiooni visionäärid.
  2. Inspiratsioon: eeskujud, suured ideed ja leidlikud lahendused, avardavad meeli ja annavad tegudele ärgitavat energiat.
  3. Koostööprojektid: Innovatsiooniliidrite klubis saavad kokku inimesed, kelle teadmiste ja kogemuste kohtumisest sünnivad suured ja maailma muutvad koostegemised.
  4. Uued teadmised: Innovatsiooniklubi üritused on harivad, arendavad ja inspireerivad. Praktilised tööriistad aitavad innovatsiooni igapäeva osaks muuta.
  5. Kogemuste vahetus: kõige nutikam on õppida teiste kogemustest – see viib valdkonda edasi ja annab ideid kuidas väljakutseid seljatada

Rohkem infot Innovatsiooniliidrite klubi kohta siit: https://innovatsiooniliidrid.tehnopol.ee/

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid