Accelerate Estonia otsib maailmavallutuslikke ideid

9. juunil toimub Accelerate Estonia virtuaalne seminar, mis toob kokku maailma tasemel innovaatorid – kõnetoolis võtavad koha sisse president Kersti Kaljulaid, The Wall Street Journali menuka raamatu “Loonshots” autor Safi Bahcall, The Innovator asutaja Jennifer Schenker ja paljud teised. Lisaks sellele on 10. ja 11. juunil võimalus Accelerate Estonia programmi kandideerijatel esitleda oma ideed digiühiskonna arenguid juhtivatele mõjukatele tegijatele nagu Siim Sikkut, Kaimar Karu, president Kersti Kaljulaid, Geoff Mulgan, Viljar Lubi, dr Noah Raford, Aaron Maniam, Sille Klaar ja teised. 

Accelerate Estonia on riigi innovatsiooniprogramm kõrgelennulistele ideedele, millel on potentsiaal avada ja luua uusi turge ning seda nii Eestis kui ka maailmas. Aastaks 2021 on seatud kaks fookusteemat – vaimne tervis ning rohepööre, kuid uks on jäetud lahti ka nendele ideedele, mis emma-kumma teema alla ei kategoriseeru, kuid mille väljaarendamisel on tänasel päeval suur vajadus. 

Kui lugejate seas on neid, kellel on ideid, mis:

  • pakuvad innovatiivseid ja globaalselt skaleeritavaid lahendusi Eesti ühiskonda häirivatele nurjatutele probleemidele
  • kujundavad Eestile märkimisväärseid konkurentsieeliseid ja
  • loovad või mobiliseerivad Eestis süstemaatilist muutust avaliku sektori toel, siis…

… kandideerige Accelerate Estonia programmi. Omalt poolt pakume:

  • koostööd avaliku sektori esindajatega, et kaardistada sinu idee arenguks vajalike partnerite võrgustik ning lahendada seadusandlikud ja süsteemsed takistused
  • meeskonda avaliku- ja erasektori esindajatest, kes töötab selle nimel, et luua võimalikult soodsad tingimused sinu idee edasiarenguks ja
  • eelarvet eksperimendi läbiviimiseks.

Kuidas kandideerida? Esita oma idee kohe, kasutades selleks https://accelerateestonia.ee/office-hours/ lehel olevat registreerimisvormi ning valmistu oma ideed esitlema tipptegijatele – virtuaalne kohtumine toimub 10. või 11. juunil, täpsem informatsiooni saadab meeskond meilile. Kui sa ei soovi programmi kandideerida, aga tahaksid kuulata 9. juunil toimuvat virtuaalset minisummitit, kiika meie Facebooki või LinkedIn lehele. Kohtumiseni!

Accelerate Estonia on Majandus-ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt ellu kutsutud ning koostöös teadus- ja ärilinnakuga Tehnopol juhitud innovatsiooniprogramm, mille käigus luuakse uusi võimalusi era- ja avaliku sektori koostööks, et lahendada globaalseid probleeme. Me oleme riiklik testbed hulljulgetele ideedele.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid