Advokaadibüroo RASK asub nõustama Tehnopol Startup Inkubaatori ettevõtteid

Kiirelt kasvavate varajase faasi ettevõtete jaoks on juriidiline korrektsus ülioluline, seetõttu hakkavad RASKi büroo advokaadid nõustama ka Startup Inkubaatori ettevõtteid.

Tehnopol Startup Inkubaatori juhi Martin Goroško sõnul on juriidilised küsimused startuppide jaoks väga kriitilised. „Tegeleme varajase faasi startuppide toetamisega ning oleme näinud paljudel juhtudel, et ettevõtted kukuvad läbi halvasti reguleeritud ettevõtte käivitamise tõttu. Olgu selleks asutajate vahelised kokkulepped, lepingud investoritega, oskusteabe kaitsmine ettevõttes vms. Meie soovitus on alati, et enne, kui ettevõte jõuab reaalselt turule, on need aspektid vaja korda teha ja kokku leppida. Selleks on meie programmi juures ka palju oma valdkonna kvaliteetseid tugiteenuse pakkujaid. Võimaldame oma ettevõtetele parimat võimalikku juriidilist nõu ning meil on hea meel teha seda nüüd koostöös RASKiga,“ lisas Goroško.

RASKi vandeadvokaadi Timo Kullerkupp’i sõnul on Startup Inkubaatoris valitsev energia ja julgete ideede hulk inspireeriv, vajalik ning väga kõnekas. „Hea meel on ka omalt poolt väärt mõtete elluviimisele hoogu juurde anda, aidates ettevõtjaid nii oma huvide kaitsmisel kui ka kasvupotentsiaali realiseerimisel ning investorite kaasamisel,” täpsustas Kullerkupp.

RASK on täisteenust pakkuv advokaadibüroo, kellel märkimisväärne kogemus silmapaistvate Eesti tehnoloogiaettevõtete nõustamisel kui ka erinevates finantseerimisküsimustes. Büroo üheks kesksetest tugevustest on loomisest saadik olnud ärinõustamine ja ettevõtete esindamine omandamistehingutes. RASKi referentsid hõlmavad seejuures kõiki majandusvaldkondi, alates kinnisvarast, lõpetades IT, meditsiini, energeetika, kaubandus, reklaami- ja filmitööstusega.

Tehnopol Startup Inkubaator on Eesti tehnoloogiastartuppide esimene ja suurim partner. Investeerime igasse startuppi üle 10 000 € väärtuses ekspertnõu eesmärgiga leida alginvesteering või jõuda eksportturgudele. Meie fookusvaldkonnad on IKT, rohe- ja tervisetehnoloogiad.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid