Ära unusta Silvia Carteri digiturunduse ja -strateegia seminarile piletit ostes sooduskoodi kasutada!

Juba homme (12.06) räägib Silvia Carter digiturundusest ja digistrateegiast Tehnopol Startup Inkubaatoris. Tehnopoli klientidele on üritus tasuta ning uudiskirja saanutele kehtib promo koodi alusel soodushind! Lisaks on kuuel kiiremal startupil võimalus 1-1 mentorpooltunniks, kus Carter keskendub juba täpsemalt sinu startupile.

Iga startupi arengu jaoks on välisturule sisenemine oluliseks pöördeks ning digiajastul on selleni jõudmiseks tähtis tugev strateegia, kus veebikampaaniate ja sotsiaalmeedia kaudu võib enda tuntust kasvatada peaaegu üleöö. Kuidas aga luua digilahendustel põhinev müügistrateegia, mis toetab sinu startupi ekspordi kasvu? Kuidas kohandada oma veebilehte ja SEO otsisõnu? Kuidas kasutada rahvusvahelist sotsiaalmeediat enda startupi kasuks? Mis on inbound marketing ja millist väärtust toodab sinu startup tegelikult?

Need on ainult mõned küsimused, millele aitab vastata turundusguru Silvia Carter, kes on juhtinud rahvusvahelist agentuuri To Web Or Not To Web üle kümne aasta. Kogenud turundajana on ta pühendanud osa karjäärist startupide nõustamisele, jagades soovitusi nii mitmes Euroopa kiirendis, kui ka praktiliste töötubade raames.

Oled kindel tulija? Registreeru SIIN. Kohad on piiratud! 

Teaduspargi Tehnopol ja Startup Inkubaatori klientidele on üritus tasuta. Teistele päevase töötoa pilet 70€+KM. Uudiskirja saanutele pakub Tehnopol sooduskoodi “DIGITEHNOPOL”, millega on töötoa pilet 50€+KM.

Päevakava:

10:00 – Päeva sissejuhatus 

10:15 – 1. samm: Ettevalmistus

11:45 – Lõunapaus

12:15 – 2. samm: Teostus

13:30 – Kohvipaus

13:45 – 3. samm: Tõus

14:30 – Päeva kokkuvõte

15:00-18:00 – 30-minutilised üks-ühele kohtumised

Lisainfo saamiseks kirjuta Startup Inkubaatori kogukonnajuhile Triinule (triin.ilves@tehnopol.ee)

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega