Narva äriinkubaator OBJEKT Multimedia Future Hub ootab kandidaate!

Digix, Narva Kolledž ja Teaduspark Tehnopol käivitavad üheskoos Narvas asuva venekeelse äriinkubaatori – OBJEKT Multimedia Future Hub-i! 

Eesmärk on lihtne, aga ambitsioonikas: programmis osalejad jõuavad eksporditurule 6–8 kuuga.

Venekeelse inkubatsiooniprogrammi raames toimuvad seminarid ja kohtumised Narva mentoritega, samuti on korraldatud üritused, koolitused ja kohtumised Tallinna investoritega. Programm on mõeldud meedia-, kommunikatsiooni-, hariduse ja kultuuri, virtuaalse ja täiendatud reaalsuse, sisuteenuste (content services), mängude arendamise jne projektide jaoks.

Programmis osalemise perioodil on igal idufirmal ja alustaval ettevõtte võimalus saada soovitusi personaalsetelt mentoritelt, kelle Digix valib välja just teile, areneda koos isikliku juhendajaga ning osaleda koolitustel. Programmi tulemuseks on esimese investeeringu kaasamine ja oma kaupade ja teenustega eksporditurule minek.

Programmis võivad osaleda mitte ainult Eestist pärit start-up’id, vaid ka teistest Balti riikidest, SRÜst ja Venemaalt, kui teie ettevõte on juba registreeritud või registreeritakse Eestis, sh e-residentsuse kaudu. Võite üritustel ja kohtumistel mentoritega osaleda isiklikult ja kasutada Tartu Ülikooli Narva Kolledžis olevaid ruume või reaalajas interneti vahendusel, kui viibite mõnes teises riigis.

Loe täpsemalt aadressil: http://digix.eu/narva/

Küsimusi võib esitada e-posti aadressil: info@objekt.is ning taotlusvormi saab kuni 24. veebruarini täita siin: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScdiv4HXBnXyME4Ri…/viewform

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega