Avatud akadeemia loengusari ettevõtjatele

Tallinna Ülikool koostöös Tallinna Ettevõtlusametiga kutsub osalema loengusarja “Avatud Akadeemia 2018” kevadhooaja loengutes.

Tallinna ülikool pakub ettevõtetele erinevaid võimalusi mitmepoolse arengu toetamiseks ja seotud väljakutsete lahendamiseks. Tallinna Ülikooli Avatud akadeemia on partnerite jaoks esmane kontaktpunkt koostöösuhete loomiseks Tallinna Ülikooliga. 

“Avatud Akadeemia 2018″​ on teemahommiku formaadis loengust ja arutelust koosnev sari​. 
Loengusarja raames tutvustatakse ettevõtjatele teemasid Tallinna Ülikooli fookusvaldkondadest ja valdkondlikest suundumustest​, mis aitavad näha nende toetavat ja abistavat rolli ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel​.​ 
Loenguid viivad läbi Tallinna Ülikooli õppejõud, kes tutvustavad loengu ja järgneva arutelu käigus valdkondlikke trende, annavad ülevaate tänapäevastest ettevõtjale vajalikest tööoskustest ning vastavad arutelu käigus tekkinud küsimustele​. 


Loengud toimuvad enamasti iga kuu viimasel neljapäeval kell 10.00-11.30 Tallinna Ülikooli kampuses Mare õppehoones Uus-Sadama 5. Loengud on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine eraldi igale loengule. 
Oleme iga loengu juurde lisanud registreerimisvormi, mille palume osalemise korral täita vähemalt päev enne loengu toimumist.

Registreeri loengule siin!

Registreeri loengule siin!

Registreeri loengule siin!

Lisainfot leiad SIIT

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega