Baltikumis on esimest korda võimalik oma telefon peo ajaks kindlustada

Tehnopol Startup Inkubaatorist välja kasvanud kindlustus-startup INZMO annab koos Weekend Festivaliga piletiostjatele ürituse ajaks kaasa mobiilikindlustuse. Kogu Baltikumis on selline kindlustusvõimalus esmakordne, kus mobiiltelefoni vaid peo ajaks kindlustada saab.

Ostes Weekend Festivali Priority Passi, VIP Passi või Super-VIP Passi, saab piletiga kaasa tasuta mobiiltelefonikindlustuse, mis kehtib kogu festivali vältel. Samuti leiab festivalialalt INZMO telgi, kus saab kohapeal telefonile kahjujuhtumi vormistada. Kindlustatutel on kahjujuhtumi korral võimalus saada INZMO telgist asendustelefon ning pidu muretult jätkata. Tegemist on kogu Baltikumis esmakordse võimalusega vaid peo ajaks oma vara kindlustada.

„Möödunud aastal külastas Weekend Festivali üle 100 000 inimese. Paljude festivalikülastajate head tuju varjutasid nutitelefonidega juhtunud õnnetused – peamiselt vargused, ekraani purunemised ja vedelikukahjustused,“ ütles INZMO kaasasutaja Risto Klausen. „Peohoos võib ju telefon ka lihtsalt taskust välja kukkuda ja suures rahvamassis kaduma minna. Et külastajad festivalimelu muretumalt nautida saaksid, lõimegi Weekend’i ajaks sellise võimaluse oma mobiiltelefon kindlustada nii varguste kui ka õnnetusjuhtumite vastu,“ lisas Klausen.

Kindlustuse saab aktiveerida INZMO mobiili- või veebiäpis vahetult enne festivali algust. Kõigile INZMO mobiilikindlustust sisaldava pileti ostnutele edastatakse täpsem info SMS’i ja e-posti teel.

OÜ INZMO Insurance pakub lisaks mobiiltelefonikindlustusele veel reisi- ja  jalgrattakindlustust, samuti liiklus- ja kaskokindlustust autodele ja mootorratastele. Kindlustusteenuse pakkuja on Norra kindlustusgruppi kuuluv ADB Gjensidige Eesti filiaal. OÜ INZMO Insurance on ADB Gjensidige Eesti filiaali kindlustusagent. Rattakindlustuse kindlustusteenuse pakkuja on If P&C Insurance AS.

 

Lisainfot vaata http://www.inzmo.com/ 

 

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega