Bidrento kaasas Pipedrive’ilt võimsa kuuekohalise investeeringu

Meie Startup Inkubaatori programmis osalev üürikinnisvara haldamist lihtsustavat tarkvara arendav idufirma Bidrento kaasas neil päevil investoritelt kuuekohalise summa raha, mille abil välisturgudele laieneda ja meeskonda kasvatada.

Ettevõtte värsket rahastusringi vedasid Pipedrive’i asutajad Timo Rein ja Urmas Purde. Teiste investoritena osalesid raha kaasamises Pipedrive’i esimene investor Peep Vain, mahuka start-up-portfelliga ingelinvestor Taavi Kotka, mitme idufirma looja Ivo Mägi ning kohalikus kinnisvarasektoris tuntud tegijad. Investorid panustasid kuuekohalise summaga.

Pipedrive’i asutaja Urmas Purde sõnul investeeris ta Bidrentosse, kuna usub nii meeskonda kui ideesse. Kinnisvara omanikuna on ta haldamisega seotud probleemidega tuttav ja seeläbi näeb, et Bidrento lahendab oma tootega väga reaalselt probleemi.

Bidrento plaanib kaasatud raha kasutada tiimi kasvatamiseks – hetkel otsitakse uusi meeskonnaliikmeid kaheksasse rolli alates tarkvara- ja tootearendusest kuni turunduse ja müügiga seotud kohtadele.

Lisaks sellele plaanitakse ka välisturgudele laienemist hoogsalt jätkata. Julgust annab kindlasti ka Eesti turul hea positsiooni saavutamine. Kui et esialgu keskendutakse välisturu mõttes Kesk-Euroopale, ei välista ettevõtte tegevjuht ja kaasasutaja Taavo Annus ka ülemaailmset tegutsemist, sest pilvepõhise lahenduse puhul riigipiirid suuri takistusi ei evi.

Bidrento asutajateks on Natalja Napsep, Taavo Annus ja Umar Zarip, kes rajasid ettevõtte, et ühendada kõik üürikinnisvara haldamisega seotud tegevused üheks platvormiks, mis automatiseeriks üürileandjate, maaklerite ning haldurite jaoks seni ajamahukad tegevused.

Originaalartikli raha kaasamise kohta leiab siit.

Liitu meie uudiskirjaga või hoia pilku peal meie kodulehel, et lugeda põhjalikku intervjuud Bidrento tegemistest, nende eduloost ja läbitud katsumustest.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid