Celsius Healthcare töökuulutus: TOOTEOMANIK (PRODUCT OWNER)

Celsius Healthcare on meditsiiniinfo ettevõte. Ettevõte tegutseb turuliidrina kolmes valdkonnas: meditsiinimeedia, meditsiini valdkonna koolitused ja konverentsid ning kliiniliste otsuste tugisüsteemid.

Seoses mahuka arendusprojektiga leiab meie arendusmeeskonnas tööd: TOOTEOMANIK (PRODUCT OWNER), kelle tööülesandeks saab meditsiinitöötajatele suunatud veebiplatvormi terviklik arendus, sh vajaduste analüüs, arendusülesannete ettevalmistamine, tööde nimekirja haldamine, arendustööde tellimine ja järelevalve.

Ootame Sind kandideerima kui Sul on huvi meditsiinivaldkonna ja selle tulevikusuundade vastu ning soovid areneda konkreetse eriala tipuks.  Otsime inimest, kes on kursis tarkvaraarenduse põhitõdedega, analüütiline ja iseseisev, motiveeritud ja orienteeritud tulemusele ning hea pingetaluvusega.

Kasuks tuleb varasem kogemus projektijuhina, samuti tervisetehnoloogia, IT või turunduse kõrgharidus (võib olla omandamisel).

Pakume huvitavat tööd, motiveerivat palka, toetavat meeskonda, häid töötingimusi ja täienduskoolitust (sh esimesel tööaastal Scrum Product Owner sertifikaadi koolitust).

Tööle asumine 1. septembrist. Huvi korral saada oma elulookirjeldus 3. juuliks aadressile siim@celsius.ee. Samale aadressile võib saata ka täiendavaid küsimusi.

Kõik saavad vastuse oma sobivuse kohta. Oled oodatud!

Kandideeri SIIN 

http://www.celsius.ee

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega