Cityntel kaasab Funderbeamist kapitali

Teaduspargis Tehnopol tegutsev nutikate linnavalgustussüsteemide arendaja Cityntel kaasab kapitali Lumoflex tooteseeria turule toomiseks. Kapitali kaasamise ring avati ühisrahastusplatvormil Funderbeam, eesmärgiga täita Lumoflex tooteseeriaga turul olev tühimik. 

“Täna on targa tänavavalgustuse lahendused mõeldud klientidele, kes soovivad täielikku ülevaadet enda tänavavalgustusest koos pilvepõhise juhtimisega. Cityntel  toob nüüd turule ka lihtsamad tooted Lumoflex Basic ja Lumoflex Plus. Uued tooted on lihtsama funktsionaalsusega ning mõeldud klientidele, kes soovivad säästa tänavavalgustuse poolt kasutatavat elektrienergiat ning sellega hoida ka keskkonda, kuid ei vaja tingimata täielikku pilvepõhist juhtimist”, selgitab Alar Võrk, Cityntel OÜ juhatuse liige.

Uue Lumoflexi tooteseeriaga tuuakse turule lahendus, mis põhineb  olemasoleval raadiosidel töötaval valgustikontrolleril ja liikumisanduril. Neile lisanduvad valgusandur, mis annab valgustitele teada, millal on aeg valgus sisse ja välja lülitada, ning valgustuse tööreeglite seadistamise rakendus tahvelarvutile.

“Alates sügisest, kui Lumoflex tooteseeria turule jõuab, on igaühel võimalus anda enda panus energia ja keskkonna säästmisesse. Kasvõi mõne valgustiga oma koduhoovis. Lisades valgustitele Lumoflex kontrolleri, valgus- ja liikumisanduri ning seadistades läbi äpi valgustite tööreeglid, ongi energiasääst tagatud” ütleb Cityntel OÜ tegevjuht Janno Luurmees.

Lumoflex tooteseeria tuleb müüki sügisel ning on karbitootena saadaval suuremate elektritarvikute müüjate kaudu.

Cityntel on Eesti idufirma, mis arendab uue põlvkonna asjade interneti tehnoloogial põhinevaid Targa Linna lahendusi. Citynteli poolt loodud lahendused põhinevad Eesti ettevõtte Thinnect ning TTÜ teadlaste poolt poolt loodud unikaalsetel uue generatsiooni asjade interneti tehnoloogiatel. Citynteli lahendusi on tänaseks lisaks Tallinnale ja Tartule installeritud Taanis, Saksamaal ning Kreekas.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega