Cleantech ForEst kutsub programmiga liituma

Cleantech ForEstil on avatud kaks põnevat programmi, kuhu on oodatud kandideerima roheettevõtlusest huvitatud startupid. Tutvu võimalustega allpool.

1. EIT Climate-KIC – Pioneers into Practice – tähtaeg 1. juuni

Kas Sa soovid oma teadmisi keskkonnateemadel täiendada ja neid mõnes Euroopa riigi ettevõttes probleeme lahendedas rakendada? Või Sinu ettevõte on mõelnud keskkonnainnovaatori kaasamise peale? Kui vastasid jah, siis kandideeri Pioneers into Practice programmi!

Pioneers into Practice on EIT Climate-KIC professionaalne üleeuroopaline vahetusprogramm, mis leiab aset 20 erinevas asukohas üle Euroopa ja pakub süsteemi innovatsiooni toomist tänu uuenduslikule e-õppele, koolitustele, rühmaprojektidele ja vahetusprogrammile keskkonnaekspertidele ja keskkonnaettevõtetele/organisatsioonidele.  

Programm ühendab inimesi tööstustest, ülikoolidest, MTÜ-dest ja avalik-õiguslikest organisatsioonidest. Programmi saad kandideerida kui vastuvõttev organisatsioon või kui keskkonnainnovaator, kes soovib oma teadmisi välisriigi ettevõttes täiendada. Vastuvõttev organisatsioon saab enda ettevõttesse 4-6 nädalaks eksperdi. Valitud keskkonnaeksperdid läbivad System Innovation koolituse, valmistavad konkreetsele tulemustele orienteeritud grupiprojekti ja saavad 2000 euro suuruse stipendiumi praktika läbimiseks teises Euroopa riigi ettevõttes.

Ehk siis programm koosneb kahest erinevast poolest:

  1. Võta osa kui pioneer ehk keskkonnainnovaator, õpi ja edenda oma karjääri ning ole 4-6 nädalat ühes Euroopa riigi ettevõttes (stipendium 2000 eur);
  2. Võta osa kui vastuvõttev organisatsioon kaasatest pioneer ehk keskkonnainnovaator enda tiimi 4-6 nädalaks

Vaata rohkem veebilehelt https://pioneers.climate-kic.org/ ja kandideeri enne 1. juunit! Küsimuste korral kirjuta projektijuhile kadri@cleantechforest.ee

2. EIT Climate-KIC – ClimateLaunchpad – tähtaeg 25. aprill

Maailma suurim roheäriideede programm ClimateLaunchpad on kandideerimiseks avatud!

ClimateLaunchpad programm on maailma suurim roheäriideede võistlusprogramm, mille eesmärgiks on uued rohetehnoloogia ideed kasvatada reaalseteks jätkusuutlikke muutusi toovateks ärideks. Programmi on oodatud kõik roheideed, mis panustavad jätkusuutlikku arengusse ja uuenduslike keskkonnatehnoloogiate arendamisse. Programmi pääsevad ideed läbivad intensiivse mentorluse ning võistlevad sügisel auhinnaliste kohtade nimel, kus peaauhinnaks on 10 000€ idee edasiarendamiseks. Lisaks saavad tiimid võimaluse saada osa võimsast valdkonna ekspertide võrgustikust ja ärikiirendiprogrammist EIT Climate-KIC poolt.

Kandideerimistähtaeg on 25. aprill! Registreeri end veebilehel: www.climatelaunchpad.org. Kõikidele küsimustele vastab projektijuht Kadri Kaarna kadri@cleantechforest.ee

 

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid