Connected Health klaster tervishoiumessil conhIT 2017

Eesti tervisetehnoloogia klaster Connected Health osales koos partnerettevõtetetega 25.-27.aprillil Saksamaal, Berliinis tervishoiu messil conhIT 2017.

Sel aastal tähistas Euroopa juhtiv tervishoiualane infotehnoloogia erialamess juba 10ndat aastapäeva. conhIT on üritus, kus saavad kokku nii tervisetehnoloogiate tootjad ja kasutajad, kui ka poliitilised institutsioonid ja teadusasutused. ConhIT toob kokku valdkonna spetsialistid üle maailma ning näitab, kuidas innovaatilised IT lahendused saavad parandada tervishoiu kvaliteeti ja toetada konkureerivaid instituitsioone.

Koos Connected Health klastri juhi Külle Tärnovi ja tervisetehnoloogia spetsialisti Helen Staakiga olid esindatud järgmised ettevõtted:

Nortal – osasles, messil ka eelmisel aastal. Baltikumi suurim rahvusvaheline tarkvaraarendusettevõte, kelle üks kompetentsidest on just tervisetehnoologia valdkond

Helmes – osales messil ka eelmisel aastal. Rahvusvaheline IT-ettevõte, kes on samuti kogenud tervisetehnoloogia aladel

Bait Partner / Ornet – meditsiiniliste süsteemide arendaja ja tootja. Nad on välja töötanud lahendused operatsioonisaali seadmete integreerimiseks ja juhtimiseks, meditsiiniliste piltide ja ülekannete tegemiseks ning makro- ja anatoomilise patoloogia töökeskkonna jaoks.

Tallinna Tehnikaülikool  tervisetehnoloogia valdkond

Enterprise Estonia, mida esindasid Karin Alliksaar, Raido Lember ja Tiina Kivikas

Messil osalemine tõi nii Connected Health klastrile kui kõigile osalenud ettevõtetele mitmeid kasulikke kontakte.

  

Connected Health klaster on Eesti erinevate tervisega seotud osapoolte kogukond, kelle ühiseks eesmärgiks on rakendada tehnoloogiad veelgi paremate tervisega seotud toodete ja teenuste pakkumiseks. Connected Health klastris tegutsevad  tervisetehnoloogia ettevõtted, sh startupid, tervise IT, meditsiiniseadmete, biotehnoloogia ja ravimiettevõtted. Klastrit juhib Tallinna Teaduspark Tehnopol. Lisainfot leiad aadressil connectedhealth.ee

ConhIT 2017 Eesti ühisstendil osalesid ettevõtted EASi eestvedamisel ja rahastusel.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega