Creative Business Cup Estonia kutsub osalema! Tähtaeg 15.mai

Konkurss Creative Business Cup (CBC) Estonia otsib innovaatiliste ja loovate äriideedega ettevõtteid Eestit esindama globaalsel ettevõtluskonkursil, mis toimub novembris Taanis, Kopenhaagenis. Eesti võistluse patroon on Europarlamendi saadik Kaja Kallas.

Kopenhaagenis toimuv konkurss on hea võimalus näidata end kuuekümne riigi esindajatele ja investoritele, seeläbi oma ideed rahvusvaheliselt tutvustada ning osaleda kõrgetasemelistel koolitustel. Näiteks 2015 esindas Eestit Sorry as a Service – kliendi hoidmise teenust arendava ettevõte juhid arvati maineka majandusajakirja Forbes 30 tuleviku juhi hulka.

„Osalemine Creative Business Cupil andis suurepärase võimaluse meil Sorry as a Serviceg’iga reisida Taani ja tutvuda teiste põnevate idufirmadega üle maailma. See on üks parimaid võimalusi, mis võib alustaval ettevõttel olla. Väga lihtne viis oma tutvusringkonda suurendada, investoreid leida ja oma ettevõtet tutvustada. Selliseid võimalusi tuleb ära kasutada. Meil oli väga põnev sellel üritusel ja soovitan kõigil, kes plaanivad osa võtta, harjutada esinemist väga palju. Sellel üritusel jääte silma, kui olete piisavalt harjutanud. Edu kõigile!” Indrek Põldvee – Sorry as a Service

„Ootame konkursil osalema kõiki ettevõtteid, kelle ambitsioon on jõuda rahvusvahelisele turule oma innovaatilise toote või teenusega. Kuna Creative Business Cup on mõeldud loomesisendiga ettevõtetele, on oluline, et meeskonda kuulub loovisik,“ selgitas Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet.

Kolm parimat lülitatakse Balti- ja Põhjamaade ühisesse ettevalmistusvõrgustikku ning neid valmistavad võistluseks ette parimad eksperdid CBC Baltic and Northern Countries Bootcampil. Kolm Eesti konkursil väljavalitud meeskonda osalevad CBC arendusprogrammis, lisaks saavad nad oma ettevõtte tutvustuse üles panna investorite jaoks mõeldud ülemaailmsesse infokeskkonda, osaleda konverentsil ja investorkohtumistel.

Konkursil osalemise tähtaeg on 15. mai kell 23.59. Osalemiseks on vaja täita detailne ankeet, kus lisaks isikuandmetele on ülevaade toote/teenuse ideest ja meeskonnast ning ära saata äriplaan aadressile eva@looveesti.ee. Esitatud ankeetide põhjal valitakse välja finalistid, kel tuleb ekspertide paneeli ees oma ettevõtte ideed tutvustada (pitchida) 3 minuti jooksul inglise keeles. Võitja ja kaks finalisti selgitatakse välja  30. mail MELT Foorumil, mis toimub juba teist korda ja mille eesmärk on panna tootjad ning disainerid kõnelema ühte keelt, et tulemuseks oleks parem üksteisemõistmine, eesmärgipärane koostöö ja tugev Eesti majandus.

 

Loov Eesti on Creative Business Cup esindaja Eestis aastast 2012.

Lisainfo: CBC Eesti konkurss

ANKEET

ÄRIPLAAN

www.melt.ee

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega