EASi Tootearenduse meistriklass ootab osalisi

Veel on viimane võimalus osaleda EASi Tootearenduse meistriklassi viimases grupis, mis alustab 27. septembril. Kandideerimisavaldusi oodatakse kuni 15. juunini.

Tootearenduse meistriklassis aitavad Eesti ja Taani parimad tootearenduseksperdid sinu ettevõttel arendada uusi edukaid tooteid ja teenuseid. Meistriklassi on oodatud nii ettevõtted, kes soovivad arendada uut toodet või teenust kui ka need, kes alles otsivad uusi tootearendusideid.

“Programmi eesmärk on tekitada uusi mõtteid ja võimalusi toodete/teenuste arendamiseks, vastastikku õppida programmis osalevate ettevõtete kogemustest ning õppida kasutama kaasaegseid tootearenduse metoodikaid,” selgitas Martin Pärn, koolitusprogrammi juht ja tootedisainer.

Meistriklassi koolitajad ja mentorid on Martin Pärn, Priit Karjus, Kaarel Mikkin, Martin Pråme Malmqvist ja Anders B. Kiertzner Taanist Attention Group’ist jt.

Sügisene grupp alustab 27.09. Programm on põhjalik – 9 koolituspäeva + 30 h mentorlust ja kestab ca 7 kuud. Selle ajaga jõuab palju ära teha.

Programmi saab kandideerida kuni 15. juunini

Registreerumisankeedi leiate SIIT.

Lisainfoga saab tutvuda SIIN.

Meistriklassi osalemistasu ettevõtte kohta on 1900€+km. (hind sisaldab võimalust 2-3 inimesel ettevõttest osaleda). Tasuda saab ka kolmes osas. Programmi ülejäänud maksumuse summas 10 950 eurot katab Euroopa Regionaalarengu Fond.

EASi partneriteks ja meistriklassi läbiviijateks on Eesti Disainikeskus MTÜ ja BDA Consulting OÜ.

EASi Tootearenduse meistriklassi läbinu:

  • mõistab tootearenduse protsessi;
  • oskab koostada tootearendusplaani;
  • on omandanud teadmised, kuidas plaan ellu viia;
  • teab, kuidas jõuda ideest valmis toote või teenuseni.

 

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid