Eesti idufirma Tikker lihtsustab piletite edasimüümise protsessi

Eesti tihedale iduettevõtete turule on lisandunud Tehnopol Startup Inkubaatorisse kuuluv Tikker, mis võimaldab lihtsalt ja kiirelt müüa pileteid kultuuriüritustele. Tegemist on ainsa veebikeskkonnaga, kus saab reaalajas näha kõiki toimuvaid kultuurisündmusi.

Tikker on kultuuriürituste piletite edasimüügi platvorm, kus kasutaja saab kiirelt ja usaldusväärselt müüa pileteid üritustele, kuhu ta ise minna ei saa. Samuti on kasutajal võimalik osta pileteid kohe algavatele üritustele. Eriti kasulik on see praegusel koroona-ajastul, kuna platvorm võimaldab kasutajatel paindlikult ning kontaktivabalt pileteid osta ja müüa.

“Meie missioon Tikkeris on see, et mitte ükski pilet ei läheks enam raisku. Meil kõigil on ette tulnud spontaanseid olukordasid, kus meil on piletid üritusele ostetud, aga lihtsalt ajaliselt ei jõua sinna ning piletitest tuleb lahti saada,” ütles Tikkeri asutaja Inger Kitt. “Tikkeri abil leevendame seda organiseerimist ning teeme piletite ostu ja müügi võimalikult lihtsaks ja mugavaks kõikidele.”

Tikker on kasulik ka ürituste korraldajatele, kuna ka nemad saavad pileteid paindlikult läbi Tikkeri keskkonna müüki panna. Tikkerisse saab pileteid müüki panna kasvõi kümme minutit enne ürituse algust.

Lisaväärtusena pakub Tikker suurimat reaalajas uuenevat ülevaadet Eestis toimuvatest kultuuriüritustest. Pidevalt täieneva andmebaasi ja sündmuste võrgustiku abil leiavad kõik huvilised endale üritused ja sündmused, mille peale poleks nad enne mõelnud.

Alates juunist on Tikker ka Tehnopoli Startup Inkubaatori programmi liige.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega