Eesti riik otsib uusi ärimudeleid, mis vajavad seadusandlikku muutust

Accelerate Estonia otsib uuenduslikke lahendusi, mille toimimist takistavad regulatiivsed barjäärid ning mis vajavad seetõttu avaliku sektori sekkumist. Programmi otsitakse ettevõtjaid, kes soovivad muuta ühiskondlikke väljakutseid uuteks turuvõimalusteks, luues selle tulemusena Eestile ulatuslikku majanduslikku kasu.

Accelerate Estonia on Eesti riiklik innovatsioonilabor mis kujundab seadusandlust, selleks, et võimaldada innovaatiliste lahenduste turule jõudmist. Era- ja avaliku sektori koostöös luuakse Eestis uusi turuvõimalusi aidates ettevõtetel ületada regulatiivseid takistusi ning nende lahendusi rahvusvaheliselt skaleerida. Accelerate Estonia juhib valitsuse mandaadiga innovaatilise seadusandliku keskkonna loomist, et võimaldada ideid, mis on ülemaailmse innovatsiooni esirindel.

Kandideeri Accelerate Estoniasse, et eemaldada oma teelt regulatiivsed tõkked ning loome koos uusi turuvõimalusi, mis toovad kasu nii ettevõtjatele kui ka Eesti riigile.

Loe lisa ja pane oma idee teele: accelerateestonia.ee/et/apply

Accelerate Estonia programmis olevatele projektidele annab hoogu ja piloteerimise faasi korraldab teadus- ja ärilinnak Tehnopol.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega