Eesti Töötukassa kutsub Teid osalema 20. oktoobril 2017 toimuval Balti riikide ühisel online-töömessil „Fast-Track Career in the Baltics“!

09.10.2017

Seekordne mess on suunatud eeskätt IT, tootmis- ja teenindussektoris tegutsevatele ettevõtetele, kelle jaoks kohapeal töökäsi napib ning kes sooviksid värvata töötajaid naaberriikidest ning ka kaugemalt.

Portaalis on loodud võimalused osalejate registreerumiseks, tööandjate tutvustamiseks, sobivate kandidaatide-tööpakkumiste kokkuviimiseks, tööpakkumistele kandideerimiseks, online-intervjuudeks sobivate kandidaatidega jpm.

Messil osalemine on tasuta ning selleks on vaja:

Osavõtt on tasuta!

Online-töömess „Fast-Track Career in the Baltics“ leiab aset Euroopa Komisjoni loodud portaalis https://www.europeanjobdays.eu.

Neli põhjust, miks messil osaleda:

  1. Mess on suurepärane võimalus tutvustada oma ettevõtet potentsiaalsetele töötajatele üle Euroopa.
  2. Teil on reaalne võimalus leida rahvusvaheliselt tööturult sobivaid töötajaid.
  3. Saate ülevaate, millise kvalifikatsiooni ja oskustega töötajaid on võimalik leida teistest Euroopa Liidu riikidest.

Lisainfo:

Online-töömess on viimastel aastatel töövahendusvõrgustiku EURES riikides laialdaselt kasutatav tööotsijate-tööandjate kokku viimise formaat, mille eripäraks on kogu messi toimumine virtuaalkeskkonnas. Messil osaleda ja tööpakkumistele kandideerida saavad huvilised kõigist Euroopa Liidu riikidest.  See tähendab, et nii tööandja kui tööotsija saavad messil osaleda oma kodust või töökohast lahkumata, oluline on vaid internetiühenduse ja arvuti olemasolu.