Elisa välikontor Teaduspargis Tehnopol

Tehnopol Entertainment Week 2017 toob 5.septembril linnakusse Elisa Eesti välikontori! Kutsu kolleegid ja sõbrad kokku ja veetke tööpäev mõnusas välikontoris. Põnevad ettekanded, kiire internetiühendus ja tasuta kohv ootavad teid Tehnopoli keskväljakul, Roheruumi kõrval teisipäeval kell 10.00-15.00! 

Kaugtööteemalisi ettekandeid teevad: 
kell 11.00
 Microsoft Eesti tehnoloogiakonsultant Magnus Hillermaa. Magnus räägib sellest, kuidas kaugtöö laiendab oluliselt geograafilisi piire ja muudab töötamise paindlikuks. Lisaks jagab Magnus nõuandeid, kuidas enda jaoks kõik toimima panna nii, et töö distantsilt ei jääks tehniliste tõrgete tõttu tegemata.
kell 13.30 – Elisa tooteturunduse osakonna juht Mailiis Ploomann on tänaseks juba pea kolm aastat teinud kaugtööd, sealjuures veab naine edukalt mitmeid majasiseseid projekte, juhib mängleva kerguse ja tagasilöökideta nii ka oma meeskonda – kõike eemalt.

Kiire ühenduse tagab Elisa mobiilne internet arvutis! Elisa mobiilse interneti netipulga või taskuruuteri saad aga laenutada tasuta, isikut tõendava dokumendi vastu. Kõigile laenutajatele tasuta kohv.

Oleme valmis ka veidi jahedamaks ilmaks ning telgis ootab teid lisaks kuumale kohvile ka bleedid ja soojuskiirgurid.

https://www.facebook.com/events/1712237605752563/
#asukohtloeb#välikontor#õuesonmõnus#tew2017

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid