ELMO RENT alustab Teaduspargis Tehnopol taas tegevust

Tänavu suvel tegevuse lõpetanud ELMO RENT alustab taas septembris uute omanike eestvedamisel. ELMO Rent OÜ omandas elektriautode renditeenuse koos selle juurde kuuluva masinapargiga riigi poolt korraldatud enampakkumise teel 277 000 euro eest.

  • Teenuse taaskäivitamisse investeeritakse 340 000 eurot;
  • Uued omanikud näevad elektriautode jagamismajanduse põhisel lühirenditeenuses suurt perspektiivi;
  • Plaanitakse laiendada autoparki ja rendikohti ning muuta elektriautode renditeenus kättesaadavaks laiemale ringile.

“Meil on hea meel, et ELMO lühirendi teenus on kasutajate hulgas siiani hästi vastu võetud ning loodame, et uued omanikud on edukad teenuse veelgi suurema populaarsuse kasvatamisel“ sõnas seni tehtut kokku võttes Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi transpordi arengu ja investeeringute osakonna juhataja Indrek Gailan.

ELMO RENT uued omanikud näevad elektriautode jagamismajanduse põhisel lühirenditeenuses suurt perspektiivi ja plaanivad panustada renditeenuse arengu kasvu pikaajaliselt, nimetades uue hingamisega teenuse turule tulekut ELMO RENT 2.0-ks.

Tänasest, 13. septembrist tuuakse teedele tagasi soetatud 31 elektriautot (22 Nissan Leaf´i ja 9 Mitsubishi i-Miev´i) ja jätkatakse renditeenuse pakkumist kasutajatele tuttaval viisil. “Kogu meie energia on seni läinud teenuse taaskäivitamisse ehk autode hooldamisele ja ettevalmistamisele, rendipunktide vahel jagamisele ning broneerimissüsteemi testimisele” selgitas ELMO RENT OÜ tegevjuht Indrek Klaassen. Autosid saab rentida Tallinnas, Tartus ja uue kohana hooaja lõpuni Pärnus pea samadel tingimustel nagu varem.

Järgmises etapis uuendatakse broneerimissüsteemi ja tõstetakse läbi lisanduvate rendipunktide ning uute kliendi sihtgruppide elektriautode lühirenditeenuse kättesaadavust juba laiemale ringile huvilistele. „ELMO RENT 2.0 eesmärgiks on saada renditeenuse kasutajasõbralikkuse pioneeriks, mistõttu soovime tõsta teenuse kasutusmugavust ja lihtsust, laiendada autoparki ja teenuse rendikohti. Alginvesteering on kokku 340 000eurot “ lisas Klaassen.

„Oleme orienteeritud muudatuste kiirele arengule ja väga avatud tagasisidele. Siinkohal kutsume kõiki nii renditeenuse seniseid ja uusi kasutajaid, kui ka elektriautode kogukonda meile oma elektriauto kasutuskogemust jagama, uutest ideedest ning koostöömõtetest teenuse täiustamiseks märku andma“ täiendas Klaassen.

Elektriautode renditeenuse kasutajaks saab tänasest registreerida ELMO RENT veebilehel www.elmorent.ee. Peale kasutajaks registreerimist saab autosid rentida otse tänavalt, sõidu alustamine ja lõpetamine toimub mobiili teel.

Elektriautode kiirlaadimispunkt asub Teaduspargis Tehnopol, Akadeema tee 21/1 esises parklas ELMO rendipunkti kõrval (vaata kaardilt).

 

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid