EveryPay alustab koostööd suurima Balti- ja Põhjamaade pangandusgrupiga SEB

Teaduspargi Tehnopol partnerettevõte EveryPay ja SEB sõlmisid koostööleppe, et pakkuda panga äriklientidele uut taset interneti kaardimaksete vastuvõtmisel. 

Pangakaardid on liikumas mobiilseks ning kaardimaksed pigem nähtamatuks – seda nii füüsilistes ostukohtades kui e-keskkondades. EveryPay lahenduse kaudu saab ettevõte ligipääsu pidevalt arenevale platvormile, mis laiendab potentsiaalsete klientide hulka ning muudab maksete vastuvõtmise ja haldamise sujuvaks ning efektiivseks.

  • Maksmine on tulevikus kliendi jaoks sisuliselt nähtamatu.

“EveryPay pakub ettevõtetele lahendusi kaardimaksete vastuvõtmiseks internetis ja mobiilirakendustes,” kirjeldab teenust EveryPay  tegevjuht Lauri Teder. “Meil on hea meel alustada koostööd SEB pangaga, mis võimaldab meil areneda veelgi ambitsioonikamalt. EveryPay platvorm pole pelgalt kaardimaksete vastuvõtmise lahendus e-poodidele, vaid sobib erinevatele ärimudelitele nagu kuutasupõhised teenused, mugavad ühekordsed või isegi nähtamatud maksed. Automaatsed makseprotsessid rahavoogude tõhusamaks juhtimiseks on teenus, millega ettevõtteid aidata saame. Klassikalise e-kaubanduse jaoks on EveryPay lahendus lihtsasti integreeritav näiteks peamiste e-poe platvormidega. Loome pidevalt lisavõimalusi, mis toob nii ettevõttele kui kaardiomanikele rohkem mugavust ja kiirust,“ lisab ta.

„Hea meel on teha koostööd Eesti ettevõttega, kelle abil saame oma äriklientidele pakkuda kaasaegset lahendust nende klientide teenindamiseks üle maailma. Maksete maailma globaalseid trende jälgides ongi peamised märksõnad korduvmaksed, regulaarsete teenuste eest tasumine automaatselt ning teenusesse sisse ehitatud n-ö nähtamatud maksed. Sellised makselahendused on võimalikud tänu kaardimakse infrastruktuurile. EveryPay’l on oma edulugu juba olemas ning meil on hea meel nendega koostööd alustada,” ütleb SEB ettevõtete panganduse juht Artjom Sokolov.

* EveryPay platvorm omab kõrgeimat kaardimaksesüsteemide PCI DSS sertifikaati ning on Mastercardi ja Visa poolt sertifitseeritud.

Mis on EveryPay?

EveryPay pakub nutikaid kaardimakselahendusi internetis, et Teie ettevõte saaks online-äri kasvatada. Kaardimakse on kõige universaalsem ja enim võimalusi pakkuv makselahendus maailmas. See on kõige lihtsam viis internetis maksmiseks, olgu see siis ühekordne makse, korduvmakse või hoopis nähtamatu tehing, mis on teenusesse juba sisse ehitatud. Näiteks nii nagu toimub maksmine Netflixi või Taxify teenuse eest. Sellised makselahendused on võimalikud just tänu kaardimakse infrastruktuurile.

Enamasti seostatakse payment gateway teenuseid makselahendusena e-poodidele, mida EveryPay lahendus ka toetab. Meie ise aga usume, et kaardimaksete tõeline tugevus on selle platvormi kasutamine hoopis erinevate stsenaariumite puhul, nagu näiteks igakuine kindlustusmakse või  forex teenused. Kaardimaksete võludeks on automatiseeritus ja korduvmaksete võimalused ning seda globaalselt. EveryPay toetab erinevaid kaardimaksete funktsioone, et oma klientidele pakkuda laialdasi maksevõimalusi.

EveryPay makselahendused

  • Kaardimaksed
  • LinkPay
  • Püsimaksed
  • Token-maksed
  • Maksed äpis

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega