Väljas on ajakirja Life in Estonia uus number!

Life in Estonia kevadnumber on väljas ja toob teieni põnevaimad uudised, hooaja parimad üritused ja kõrge lennuga tulevikuprojektid.

Värskest ajakirjast leiad selle kevade parimad üritused nii startup kogukonnale kui üliõpilastele, nii kosmosehuvilistele kui loodussõpradele. Loe ülevaadet möödunud aasta olulisematest sündmustest startupmaailmas ja tuvu lähemalt Eesti uue brändi kontseptsiooniga.

Kaanelugu on OffWorld kaasautajast Erika Ilvesest- Eesti ettevõtjast, kellele maailm ei loo piire, sest kogu universum on avatud. Nimelt on eestlanna ettevõtte OffWorldi eesmärk viia robotid Maalt teistele taevakehadele tööd tegema ning seda vähem kui 10 aasta pärast.

Värskest väljaandest leiad veel uudised peagi toimuvast Eesti suurimast startup sündmusest Latitude 59st ja eestlaste algatatud maailma koristuspäevast. Vii end kurssi keskkonnasäästlike moetrendidega, eestlaste kosmoseprogrammiga ja palju muu põnevaga.

Life in Estonia on ajakiri, mis ilmub neli korda aastas ning hõlmab endas kõike, mis puudutab tegemisi Eestis, majandusest ühiskonnani ja kultuurist turismini.

Loe värsket Life in Estonia numbrit siit!

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid