Galerii: Tehnopol tõi sTARTUp Dayle kohale rodeo sebra

Need, kes eelmise nädala lõpus käisid Tartus sTARTUp Dayl, juba teavad, et Tehnopoli boksist oli demoalal võimatu lihtsalt mööda jalutada – mängis kantrimuusika ja kõik julged said end proovile panna rodeo sebral. Jah, sa lugesid õigesti – me tõime sel korral kohale rodeo sebra! 

Üsna mitmel korral küsiti, et mis värk meil selle sebraga siis ikkagi on? Asi on väga lihtne – siiani on iduettevõtluse sektor suuresti keskendunud ükssarvikutele ehk idufirmadele, mille väärtus on üle 1 miljardi dollari. See on väga tore ja ükssarvikud meeldivad meilegi, aga nüüd on aeg teha ruumi sebradele ehk neile idufirmadele, kes seavad olulisele kohale ettevõtte ärimudeli jätkusuutlikkuse ja selle, et leida lahendusi ühiskonnas esinevatele probleemidele. See on ka põhjuseks, miks Tehnopoli Startup Inkubaatori kõige värskem voor koosneb ainult mõjuettevõtetest ehk potentsiaalsetest sebradest

sTARTUp Day laval toimus ka Tehnopol Startup Inkubaatori demopäev. Investoritest žüriile esitasid oma parima kihutuskõne inkubatsiooniprogrammis osalenud suure potentsiaaliga iduettevõtted – Livful, Scraply, HopLocal.co, Kanvas.ai ja Fairmus! 

Aitäh kõigile, kes käisid meie boksis sebra taltsutamas, meie tegemisi uudistamas, niisama juttu puhumas ja kes ergutasid meie idusid demopäeval. Tublimatel sebra taltsutajatel on nüüd varbad kenasti soojas, kuna vastupidavuse eest premeerisime neid täiesti ainulaadse sokikomplektiga! Aitäh ka neile, kes elasid kaasa meie tervisetehnoloogia ja Connected Health klastri juhile Piret Hirvele, kes osales Soraineni korraldatud arutelus.  

Rodeo sebrat saab uuesti näha juba järgmistel suurtel ärifestivalidel. Meie tegemistega saab kursis olla nii Facebookis kui ka LinkedInis, kodulehe ja uudiskirja vahendusel! 

Pildid: Enriko Pedaksalu, Kiur Kaasik (sTARTUp Day)

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega