fbpx

GreenEST Summit 2018: Future for Buildings sooduspiletid nüüd saadaval!

Tallinna Teaduspark Tehnopol ja EFFECT4Buildings koos rahvusvaheliste rohetehnoloogia kogukonna partneritega kutsuvad teid 30. oktoobril Kultuurikatlasse uudsele ja põnevale rohetehnoloogia konverentsile GreenEST Summit 2018: Future for Buildings!

Seoses lähenevate seadusmuudatustega on hoonete energiasäästlikkus väga päevakajaline teema terves maailmas. GreenEST Summit 2018 keskendub just hoonete tulevikule ning toob kokku parimad praktikad ja valdkonna eksperdid üle Euroopa! Oodata on avaliku ja erasektori kinnisvaraeksperte, kohalikke omavalitsususi, rohetehnoloogia ettevõtteid ja investoreid Taanist, Norrast, Rootsist, Soomest, Eestist, Lätist, Poolast jm.

Inspireerivate kõnelejate hulgas on näiteks Eesti energeetikaeksperdist Ettevõtlus- ja IT- minister Rene Tammist, Velux Baltikumi juht Dmitrijs Astašonoks, energiatõhusus lepingute (EPC) eksperdist LinKon AS tegevjuht Liv Randi Lindseth, rohetehnoloogia ettevõtte Thinnect juht Jurgo Preden jt. Kavas on põnevad paneeldiskussioonid teemadel EPC (Energy Performing Contracting), liginullenergia hooned ja hoonete tulevik! Lisaks tutvustavad demoalal innovaatilisi rohetehnoloogia lahendusi ettevõtted üle Euroopa.

Soeta EARLY BIRD pilet 49€ eest juba täna:  https://www.piletilevi.ee/est/piletid/greenest-summit-2018-263402/

Hiljem piletihind 69€.

Kava ja lisainfo esinejate kohta leiad siit: https://www.tehnopol.ee/greenestsummit2018/

Vaata ka Facebook üritust SIIT.

Üritust toetavad EIT Innoenergy, PAKRI Teadus- ja Tööstuspark ja Targa linna klaster.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid