GreenEST Summit 2023 keskendub tehisintellekti rollile rohepöördes

Juba 13. novembril kogunevad Eesti ja Baltikumi rohetehnoloogia valdkonna tegijad Tallinnas GreenEST Summitil, kus seekord on fookuses tehisintellekt ja selle roll rohepöördes. Konverentsi avab kliimaminister Kristen Michal.

Traditsiooniks saanud rohetehnoloogia lipulaev GreenEST Summit toob kokku rohevaldkonna juhtivad eksperdid, teadlased, ettevõtjad ja investorid, et arutada jätkusuutliku tuleviku kujundamise üle.

Sel aastal on põhiteemadeks:

  • Tehisintellekt rohepöördes. Uurime, kuidas tehisintellekt saab aidata meil liikuda keskkonnasõbralikuma ja jätkusuutlikuma tuleviku poole, optimeerides protsesse ja vähendades raiskamist.
  • Rohepöörde planeerimine – miks ja kuidas. Arutleme ülemineku planeerimise olulisuse üle ja tutvustame parimaid praktikaid.
  • Jätkusuutlik tulevik: süvatehnoloogia roll rohetehnoloogia evolutsioonis. Vaatleme, kuidas uuenduslikud süvatehnoloogia lahendused aitavad kujundada rohetehnoloogia tulevikku.
  • Tehisintellekti rakendused sinises majanduses/ookenikeskkonnas. Tutvustame tehisintellekti uusimaid rakendusi ookeani ja merekeskkonnas, mis aitavad meil paremini mõista ja kaitsta meie planeedi 70%-list veepinda.

Pileteid on veel saadaval, täpsem info: www.greenestsummit.org

GreenEST Summit on avaürituseks Tallinn GreenTech Weekile, mis toimub 13.-17. novembrini. Täpsem info: greentallinn.eu/en/events/tallinn-greentech-week/

Ootame teid inspiratsiooni ammutama ja panustama rohelisema tuleviku nimel!

Mõned meeleolukad meenutused eelmise aasta konverentsilt:

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega