Kuidas digiteerida tööstust? Vastuseid saab konverentsil Making Industry 4.0 Real

27. oktoobril toimub Leedus Kaunases DIGINNO konverents “Making Industry 4.0 real”, mis on pühendatud tööstuse digiteerimisele. Üritusest on võimalik osa saada nii kohapeal kui veebis.

Praktilise sisuga konverentsil jagatakse digiteerimisega seonduvalt parimat äripraktikat ja kogemusi. Esinejad tutvustavad, kuidas digiteerimine äriprotsesse mõjutab ning mis väärtust see loob. Sel aastal on kõnelejate seas Euroopa tehnoloogiatööstuse esindajaid ORGALIMist, Belgia tehnoloogiatööstue assotsiatsioonist AGORIAST, SAPist, TeamViewerist ning paljudeste teistest.

Rohkem infot ürituse kohta leiad siit: https://industrie40.lt/#pradzia

Konverentsi organiseerivad DIGINNO Partnerid – Leedu Inseneeriatööstuse Assotsiatsioon LINPRA ning informatsiooni- ja kommunikatsioonitehnoloogia assotsiatsioon INOBALT koos Saksa-Balti Kaubanduskoja AHKga. Rohkem infot DIGINNO kohta: https://www.diginnobsr.eu/ .

DIGINNO (Digital Innovation Network) on INTERREG Baltic Sea Region programmi 2014-2020 poolt finantseeritud projekt , mille üldisem eesmärk on kiirendada Läänemere piirkonna liikumist toimiva digitaalse ühtse turu suunas. Tallinna Teaduspark Tehnopol on antud projektis üks partneritest.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid