Industry 4.0 konverents keskendub tehisintellekti ja masinõppe rollile tööstuses

29. mail toimub juba viiendat korda juhtivate organisatsioonide ja ettevõtete koostöösI Industry 4.0 in Practice, mis keskendub sel korral tehisintellekti ja masinõppe rollile tööstuses. 

Konverentsi korraldavad koostöös Tallinna Tehnikaülikool, Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Assotsiatsioon, EAS, Eesti Elektroonikatööstuse Liit ja konverentsiettevõte Confent. Konverentsi partnerid on Tartu Ülikool, Cisco, Ericsson ja Siemens. Konverentsi kaaskorraldaja Tauno Otto sõnul on tegemist ainulaadse konverentsiga juba seetõttu, et see toimub jagamismajanduse põhimõtetel. “Korraldajad ja partnerid panustavad ühiselt, et tuua regiooni IKT- ja tööstusettevõteteni kõige uuem tootmise digitaliseerimise oskusteave,” selgitas ta.

Konverentsil arutatakse, milliseid väljakutseid aitab tööstuses lahendada tehisintellekt ja mida see tähendab erinevatele tööstusprotsessidele. Esitletakse häid näiteid juba täna toimivatest lahendustest ning tulevikuvisioone. Lisaks lavalt kuuldavale on Tauno Otto sõnul oluline tööstuse sidusrühmade omavaheline kohtumine. “Konverentsil osalevad tööstusjuhid ja -insenerid, infotehnoloogiaettevõtted, ülikoolide esindajad ning avaliku sektori liidrid. Nende kohtumisel tekkivadki uued ideed ja leitakse võimalused nende elluviimiseks,” kinnitas Otto.

Konverentsi kodulehekülghttps://industry40.ee/

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega