Info Tehnopoli linnaku klientidele seoses eriolukorraga riigis

Seoses riigis väljakuulutatud eriolukorraga on Tehnopoli meeskond suundunud kodukontoritesse ning andnud tugeva soovituse kõigile enda klientidele teha seda sama.

See tähendab, et meie linnak on küll inimestest hõredam, kuid oleme teie jaoks igati olemas – oleme enda kõigi teenuste seas läbi viinud tehnoloogiaauditi ning taganud sellega, et saaksime virtuaalsel teel veel kvaliteetsemalt väärtust pakkuda. Kõik meie üritused on viidud online-formaati ning ka virtuaalsete koosolekute pidamisega oleme selle nädala jooksul saanud juba väga osavaks. Oleme teie jaoks olemas.

Soovitame ka teil võtta tekkinud olukorda maksimaalse tõsidusega ning veeta järgnev aeg kodus kuni viiruse taandumiseni.

Info seoses koosolekuruumidega:

Soovitame võimalusel meie koosolekuruume mitte kasutada ehk et koosolekuid mitte kokku kutsuda Tehnopoli ruumidesse. Palume võimalusel korraldada lähiajal hädavajalikud kohtumised oma bürooruumides, kus ruumide puhastamist ja külastajate kontrolli saate määrata ja vajadusel piirata ise.

Hetkel pahandust tekitava viiruse elujõulisus pindadel sõltub temperatuurist ja materjalist, näiteks 37 kraadi juures suudab see püsida elujõulisena 2-3 päeva klaasil, kangal, metallil, plastikul ja paberil. Seega, sõltuvalt temperatuurist võib see varieeruda jne. Meil aga kahjuks ei ole võimekust desinfitseerida kõiki koosolekuruume koheselt pärast kasutamist.

Me ei soovi hetkel paanikat õhutada ning seega ei piira ruumidele kiipidega ligipääsu, kuid anname siiski oma sisendi ja loodame mõistlikule suhtumisele. Saame vaid soovitada pidada lähiajal koosolekuid/kohtumisi rohkem sidevahendite abil ning täita oma kontorialadel Terviseameti soovitusi.

Jäägem terveks!

Tehnopoli meeskond

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid