Innovatsiooniliidrite klubi avaüritus hiilib lähemale

Juba 26. augustil toimub Innovatsiooniliidrite klubi avaüritus, mille raames leitakse vastuseid, kuidas tuua innovatsiooni ettevõtetesse ning tutvustatakse Global Scaling Academy, Resulti, Stora Enso ja Feelingstreami rahvusvahelise kogemuse põhjal innovatsiooni uusi trende ning innoveerimiseks välja töötatud metoodikat ja tööriistasid.

Innovatsiooniliidrite klubi on teadus- ja ärilinnaku Tehnopol ja SEB Innovatsioonikeskuse koostöös sündinud kogukond, mis koondab sarnaselt mõtlevaid inimesi erinevatest ärivaldkondadest. Klubi eesmärgiks on sillutada uusi teid tulevikulahendusteni ning viia Eesti ettevõtted maailmas innovatsiooni eesliinile. Ühisüritused kannustavad leidma uusi lahendusi ebaefektiivsuse seljatamiseks ja äri innoveerimiseks.

Ootame klubiga liituma inimesi nii korporatsioonidest, iduettevõtetest kui ka avalikust sektorist, kes otsivad pidevalt uusi lahendusi, et elu meie ümber paremaks muuta! Meile pole oluline, mis on kirjas Sinu visiitkaardil, vaid see, milline ambitsioon ja huvi on Sul innovatsioonimaastiku vastu.

Rohkem infot Innovatsiooniliidrite klubi ja selle avaürituse kohta leiad siit!

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid