Innovatsiooniliidrite klubi otsib turunduse tulevikutähte

Turunduse tulevikutäht – siin on midagi sulle!

Kui sind sütitab innovatsioon ning sind juhtivaks jõuks on ettevõtlikkus, millega kaasub õpihimu ja rööprähklemise võimekus, siis on Innovatsiooniliidrite klubi õige koht kaasalöömiseks. Ootame Sinult väga head eesti- ja ingliskeelset tekstiloomet ning sotsiaalmeedia haldamist.

Liitu turunduse vabatahtlikuna Innovatsiooniliidrite klubi korraldustiimiga ja saad olulise liikmena ehitada üles Eesti innovatsioonikogukonda, kasvada nii erialaselt kui ka inimesena innovatsiooniliidrite kõrval, osaleda tasuta kõigil klubi üritustel, luua kontakte Eesti juhtivate innovaatoritega ja saada isiklikku mentorlust innovatsiooni visionääridelt.

Saada oma CV ja liitumise soovi lühiselgitus hiljemalt novembri lõpuks aadressile: Kadi.Villers@tehnopol.ee

Vabatahtlikuna Innovatsiooniliidrite klubisse panustamise maht kuue kuu jooksul on kaks päeva nädalas.

Liitu turunduse vabatahtlikuna Innovatsiooniliidrite klubiga ja aita viia säravad Eesti ettevõtted innovatsiooni eesliinile maailmas!

Innovatsiooniliidrite klubi ühendab nüüdisaegsete ettevõtete koorekihi ühte kogukonda. Klubi ühisüritustega tõuseb ettevõtete innovatsiooniteadlikkus, pannakse alus väärtusloovale koostööle ja aidatakse ellu hoogsad tulevikulahendused. Innovatsiooniliidrite klubi asutajateks on teadus- ja ärilinnak Tehnopol koos SEB Innovatsioonikeskusega.

Loe lisainfot: innovatsiooniliidrid.tehnopol.ee

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid