Innovatsiooniliidrite Klubi sai uue nõukogu

Innovatsiooniliidrite Klubi sai uue nõukogu

SEB ja Tehnopoli asutatud Innovatsiooniliidrite Klubile (ILK) valiti veebruaris uus nõukogu. Tegemist on klubi teise nõukogu koosseisuga.

Nõukogu ülesanne on seada klubi arenguambitsioone ja -eesmärke, aidata kujundada klubi ürituste ja tegevuste sisu, arendada klubi rahvusvahelist koostööd ja võrgustikku ning hinnata klubi tegevuse mõju ja loodavat väärtust.

Liikmete valikul lähtuti soovist koondada nõukokku eri tüüpi ja suurusega organisatsioone, sh avaliku sektori asutusi, keda on samuti klubi liikmete hulgas mitmeid. Nõukogus esindatud ettevõtted said valitud erinevatest tegevusvaldkondadest ning teatud järjepidevuse säilitamiseks jäid uude nõukokku kaks liiget ka eelmisest koosseisust. Valikut aitas teha ka kandidaatide kaaskirjades välja toodud motivatsioon ning huvi klubi nõukogu tegevusse ja arendamisse panustada. Alates sellest aastast on klubi asutajad SEB ja Tehnopol nõukogu kõrval asutajaliikme staatuses ja kumbki asutus nõukogus esindatud ei ole.

Valitud nõukogu liikmed:

  • Anu Ruul, EBSi juhtide innovatsioonikoolitaja
  • Jürgo Preden, Thinnecti asutaja ja tegevjuht
  • Inge Laas, EASi innovatsiooni valdkonna juht
  • Lauri Antalainen, Digiwise kaasasutaja ja juhtivkonsultant
  • Andi Hektor, GScani kaasasutaja ja CSO
  • Mart Maasik, UniTartu Ventures investeerimisjuht
  • Erik Reinhold, SA Pärnumaa Arenduskeskuse juhatuse liige

2024. aastal on Innovatsiooniliidrite Klubi nõukogul fookuses Innotrepi tööriista arendamine, rakendamine ja turundus, klubi väärtuspakkumise uuendamine ja selle realiseerimise mõõtmine ning tagasiside.

Suured tänud ILK esimesele nõukogu koosseisule sisuka töö ja panuse eest!

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega