Innovatsiooniliidrite klubi uue hooaja avab ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt

Innovatsiooniliidrite klubi on hoogsalt alustamas uut hooaega. Tehnopol koostöös SEB Pangaga on planeerinud selleks aastaks huvitavad töötoad, ettevõtete külastused, matchmaking üritused ning rahvusvaheliste ekspertidega arutelud.

Kui sinu ettevõte veel ei kuulu Inspiratsiooniliidrite klubisse, esita oma liikmelisuse avaldus SIIN, et saada osa Eesti suurimast innovatsiooni kogukonnast. Innovatsiooniliidrite klubisse kuulub enam kui 40 ettevõtet, ligikaudu 20 suurkorporatsiooni ja mitmeid iduettevõtteid.

Innovatsiooniliidrite klubi tegevuste kohta leiad täpsemat infot www.innovatsiooniliidrid.tehnopol.ee

Tulevased sündmused:

  • Uue hooaja esimene inspiratsioonihommik liikmetele toimub 24. septembril, kus motivatsioonikõne ettevõtluse ja innovatsiooni teemal peab ettevõtlus- ja infotehnoloogia minister Andres Sutt.
  • Innovatsiooniliidrite klubi hooaja avaüritus „Andmepõhised uued teenused ja ärimudelid“ toimub järgmisel reedel, 1. oktoobril Tartu Ülikooli Delta majaauditooriumis

Avaüritusel osalevad Tartu Teaduspark, Geenivaramu, Tartu Ülikool, SEB ja SEB Kasvuprogrammis osalevad iduettevõtted ning suurettevõtted erinevatest valdkondadest. Ürituse eesmärk on anda ülevaade toimivatest andmepõhistest ärimudelitest ja teenustest, rääkides andmekasutusest nii tervise valdkonnas kui ka luues paralleele teiste valdkondadega.

Lisaks ettekannetele on plaanis teha ka ringkäik Delta majas, tehnoloogiainstituudis ning ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuses.

Tartus asuv Delta õppe- ja teaduskeskus sai valitud hooaja avaürituseks, kuna selle keskmes on koostöö tugevdamine ja hoidmine erinevate osapoolte vahel ühendades teaduse ja ettevõtluse. Eeltoodu on ka Innovatsiooniliidrite klubi üheks eesmärgiks, tuues kokku sarnaselt mõtlevad inimesed, et luua koostöö käigus uusi ideid, teenuseid ja tooteid.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid