ITS World Congress 2018 start-up alale kandideerimine

25.06.2018

 

ITS World Congressil, mis toimub 17.-21.09 Kopenhaagenis, on kohal intelligentse transpordi valdkonna kogukond (~10 000 inimest) nii avalikust kui  erasektorist üle terve maailma. Üritusele on tulemas eraldi start-up ala, kuhu oodatakse kandideerima intelligentse transpordi või logisitikaga tegelevad idufirmasid.

Alale valitakse välja ~40 start-upi. Tasuda tuleb 1000 eurot, mis hõlmab kõike järgnevat:

Alale kandideerimise tähtaeg on 11. juuli. Rohkem infot leiad SIIT.

Kongressil toimuvad uusi tehnoloogiaid ja valdkonna arenguid tutvustavad sessioonid, demonstratsioonid ning avatud on uuemate tehnoloogiate presenteerimiseks suur messiala. Kongress pakub erinevaid võimalusi kontaktide loomiseks nii avaliku- kui erasektori esindajate hulgas üle kogu maailma.

Varasematel Euroopas toimunud maailmakongressidel on osalejaid olnud ligi 14 000. Kongressi teemadega on lähemalt võimalik tutvuda SIIN.

Ürituse raames toimub eraldi Põhjamaade sessioon Nordic Stream, mille raames plaanitakse koostöös Soome, Rootsi, Norra ning Taani võrgustikega eraldi linnade liikuvusprobleemide lahendamisele suunatud seminari, kus esialgsete plaanide kohaselt saaksid ka Eesti ettevõtted laval võimaluse oma lahendusi tutvustada. 

(Pilt: https://itsworldcongress.com/)