Juba nädala pärast selgub Tehnopoli linnaku kõige osavam ettevõte

Juba nädala pärast selgub Tehnopoli linnaku kõige osavam ettevõte

Järgmisel neljapäeval, 13. juunil on taas tulemas Tehnopoli linnaku suvepäev, kuhu on oodatud nii linnaku ettevõtted kui ümberkaudsed naabrid. Need, kes eelnevatel aastatel suvepäevast osa on võtnud, mäletavad mõnusaid söögibusse, maitsvat jäätist, meeleolukat kontserti… ja väljakutsete rohket ninja-rada!

Ka sel aastal on võimalus oma ettevõte proovile panna ninja-rajal! Selleks pole tarvis teha muud, kui panna kokku 4-liikmeline tiim, registreerida tiim siin ja siis hakata 13. juuniks sooja tegema. Ninja-rada on täis ootamatusi, täpselt samamoodi nagu tuleb ootamatustega silmitsi seista ka ettevõtluses. Kasuks tulevad raudsed närvid, kohanemisvõime ja hea pingetaluvus. Jällegi täpselt nagu ettevõtluses! Rajale on oodatud nii meie linnaku ettevõtted kui ka head koostööpartnerid, aga tasub kiirustada, sest seekord lubame rajale kõigest kümme tiimi (ja kohapeal registreerida ei saa). Nii et kes ees, see ninja!

Kui ninja-rada läbitud, siis saab end premeerida mõnusate maitsetega, mida pakuvad Uulits ja GrillChill Food truck. Jahutust ja värskendust pakume jäätisega ning Tanker pakub alkovaba õlut. Söögi kõrvale saab koos kolleegide, sõprade või perega nautida Jalmar Vabarna ning Andreas Meltsi kontserti. Kohal on ka Solaride’i päikeseauto, nii et kui sa pole seda veel oma silmaga näinud, siis 13. juunil on selleks ideaalne võimalus.

Pärast kontserti on aga lava ette oodatud kõik ninja-rajal osalenud tiimid, kuna jagame välja auhinnad. Ja kui osaled meie sammulugemise võistlusel, siis tasub suvepäevale kohe kindlasti kohale tulla, sest just seal jagame tublimatele välja auhinnad. Suvepäevale on teretulnud ka pere pisemad liikmed. Pane end kirja siin!

PS: kui sa pole varem meie suvepäeval käinud, siis kogu trall toimub Tehnopoli rohealal, mis jääb võrkpalliplatsi ja Sooneoja vahele.

Tõotab tulla igati tore päev, nii et näeme 13. juunil Tehnopoli linnakus!

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega