Juunikuu maitseelamused linnakus!

Toidubusside hooaeg jätkub täie hooga ning juunikuus saab uuesti proovida mitmeid maitseid, mis maikuus meeldima hakkasid või ehk hoopis just proovimata jäid!

Juunikuu toidubusside graafik on hetkel selline:

1. juunil käis meie juures maitsvat toitu pakkumas Street Kitchen!

6. juunil pakub maitsvaid käsitööburgereid Biif. Nende menüüs on valikut nii klassika armastajatele kui ka vürtsisõpradele, veganitele ja maiasmokkadele.

8. juunil tule Tehnopoli linnaku suvepäevale, kus lisaks põnevatele maitseelamustele saad nautida ninja-raja melu ning mõnusat akustilist kontserti!

13. juuni on meie juures jälle Biif, nii et kui sa pole 6. juunil linnakus, siis nüüd on sinu võimalus!

15. juunil külastab meid sel suvel esimest korda Dumpling Truck. Võimalus burgeritele vahelduseks osta toit kaasa Eesti esimesest pelmeenibussist!

Jaanipühade ajal linnakus toidubusse ei ole!

27. juunil on meie juures Peas Out, kes pakub täistaimset herneproteiinist tehtud tänavatoitu! Peas Out töötas oma herneproteiinist lihaalternatiivi välja koostöös TFTAK-iga, kes toimetab igapäevaselt Tehnopoli linnakus selle nimel, et meie kõigi toidulauale jõuaks üha enam innovatsiooni.

29. juunil pakub linnakus lõunat Street Kitchen toidubuss.

Graafikus võib ette tulla muudatusi, nagu elus ikka, nii et kõige ajakohasemat infot toidubusside kohta saate sama päeva hommikul Tehnopoli sotsiaalmeediast.

N.B! Juulikuus ja augustikuu esimeses pooles toidubusse linnakus ei ole.

Häid maitseelamusi!

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega