Kohtla-Järve innovatsioonifondi esimene taotlusvoor on avatud!

Täna avatakse Kohtla-Järve innovatsioonifondi esimene taotlusvoor, millega toetatakse targa linna lahenduste rakendamist linnakeskkonnas. Fondi oodatakse kandideerima nii ettevõtlikke noori kui ka juba kogenud ettevõtjaid. Samuti võivad taotluse esitada isikud, kes finantstuge ei vaja, kuid soovivad siiski teha koostööd Kohtla-Järve linnaga. 

20 000 euro suuruse innovatsioonifondiga soovitakse toetada ettevõtteid, mis linnakeskkonda kaasaegsemaks, sõbralikumaks ja säästlikumaks muudavad. Konkursi raames pakub Kohtla-Järve linn koostöös teadus- ja ärilinnakuga Tehnopol võimalust taotleda lisaks finantstoetusele ligipääsu linna kontaktidele, infrastruktuurile ja teistele targa linna lahenduste rakendamiseks vajalikele ressurssidele. 

Tehnopol Startup Inkubaatori Narva esinduse juht Olga Kurdovskaja ootab konkursilt innovaatilisi lahendusi: „Mina usun meie inimestesse ja olen veendunud, et veebruariks, kui esimene taotlusvoor on lõppenud, leidub lahendusi, mis muudavad Kohtla-Järve linna mugavamaks ja kaasaegsemaks nii elanikele kui ka külastajatele.“

Kurdovskaja sõnul on huvi innovatsioonifondi vastu olnud suur. 25. novembril toimus koostöös TalTechi Virumaa Kolledži ja Startup Estoniaga innovatsioonifondi töötubade päev. „Osalejad olid väga huvitatud iduettevõtjate kogemuslugudest. Ka mitmel oli olemas juba konkreetne idee, mida arendama hakata,“ sõnas Kurdovskaja. 

Täpsem info innovatsioonikonkursi kohta: innovatsioonifond.tehnopol.ee

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega