fbpx

Kohvihommik naisarendajate ja -inseneridega

Startup Inkubaatori märtsikuu kohvihommikul saavad kokku tehnoloogia valdkonnas tegutsevad naised! Neli arendajat väga erineva taustaga ettevõtetest nagu Microsoft Eesti, Thorgate, Mooncascade ja Bigbank Eesti jagavad oma kogemusi tehnoloogiaettevõttes töötamisest.

Kõik neli on valinud karjääri STEM valdkonnas (science, technology, engineering, mathematics), mis on muutumas trendiks uue põlvkonna seas. Kuigi paljudes ettevõtetes on naisarendajad ja -insenerid siiani vähemuses, keskendume järgmisel kohvihommikul just nende kogemusele selles lahedas karjäärivalikus.

Jelena Solodovnikova on tarkvara arendaja Skype’s, kus tema tööks on tootearendus. Tal on üle 10 aasta kogemust erinevate mobiiliplatvormide aplikatsioonide arendamisel.

Tuule Sõber on ettevõtte Thorgate ainus naisarendaja. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli informaatika erialal. Viimased kaks ja pool aastat täiskohaga arendajana on hõlmanud endas veebisüsteemi ülesehitamist kui ka disainimist, parendamist ja igapäevast õppimist.

Nele Sergejeva juhib inseneride meeskonda ettevõttes Bigbank Eesti ning on professionaalne tiimijuht ja tooteinsener. Ta on ühtlasi ka liige organisatsioonis Tech Sisters, mis on mittetulundusorganisatsioon visiooniga inspireerida, harida ja julgustada naisi ja tüdrukuid tehnoloogia ja IT valdkonnas.

Kohvihommiku neljas kõneleja on Tuuli Haus, kes pärast nelja aastat logistika sektoris otsustas oma karjääris teha kannapöörde ja alustada õpinguid. Kuus kuud hiljem liitus Mooncascade tiimiga ning oli ettevõttes front-end arendaja.

Ühine meiega koos kuulama neid inspireerivaid vestlusi ja saa teada, kuidas nende naiste karjääritee edasi liigub. Tehnopol Startup Inkubaatori kohvihommik toimub 28. märtsil kell 9.30-11.00 aadressil Mäealuse 2/1 2. korrus.

Registreeru üritusele siin.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid